Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Ahiler Kalkınma Ajansı 16 Kişi Alacak 2016

Ahiler Kalkınma Ajansı 16 Kişi Alacak 2016

Ahiler Kalkınma Ajansı 16 Kişi Alacak 2016

Ahiler Kalkınma Ajansı personel alımı yapıyor, Nevşehir merkezde kurulmuş olan Ahiler Kalkınma Ajansı’na 15 Uzman Personel ve 1 İç Denetçi alımı yapılacaktır. Bölgenin gelişimi için hizmet vermek isteyen değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen ve seyahat engeli olmayan, iletişime açık, pozitif düşünen personeller alınacaktır.

Sizde Ahiler Kalkınma Ajansı personel alım ilanlarına başvurmak için. bazı genel ve özel şartlar istenmektedir. Alt kısımda istenen şartları detaylı görebilirsiniz.

GENEL ŞARTLAR
a) Türk vatandaşı olmak,
b) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
c) Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına mahkûm olmamak, affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet, ihtilas, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, dolanlı iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve istihlak kaçakçılığı hariç kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, Devlet sırlarını açığa vurma suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak,
d) Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış, ya da muaf olmak ya da en az bir yıl tecilli olduğunu
belgelemek,
e) Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmamak.

İlanın Tam Metni İçin Tıklayınız..

Bir önceki yazımız olan Cumhuriyet Üniversitesi Sağlık Personeli Alım İlanı 2016 başlıklı makalemizde 2016 Yılı Ocak Ayında Sağlık Personeli Alımı Yapan Kamu Kurumları, Cumhuriyet Üniversitesi Öğretim Araştırma Görevlisi Alımı 2016 ve Ocak 2016 Hemşire Alımı Yapan Hastaneler hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.