Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

AFAT 25 Personel Alıyor 2016

AFAT 25 Personel Alıyor 2016

Afet Ve Acil Durum Başkanlığı 25 Uzman Yardımcısı Alıyor

Merhaba değerli okurlarımız Afet Ve Acil Durum Yönetim Başkanlığı personel alımı yapacagını duyurdu. Genel İdare Hizmetleri Sınıfında boş bulunan 7. dereceli Afet ve Acil Durum Yönetimi Uzman Yardımcısı kadrolarına atanmıak iizere, Ankara’da yapılacak olan giriş sınavı ile farklı alanlar da ve sayılarda personel alınacaktır.

Sizde Afet Ve Acil Durum Yönetim Başkanlığı bünyesinde çalışmak istiyorsanız bu ilana başvurabilirsiniz. Personel alımlarında bezı özel ve genel şartlar bulunmaktadır. İlana ait tüm bilgiler ekte verilmiştir.

Afet Ve Acil Durum Yönetim Başkanlığı Personel Alım Detayları İçin Tıklayınız.

 

Bir önceki yazımız olan Türkiye İstatistik Kurumu 41 Adet Personel Alıyor 2016 başlıklı makalemizde Personel Alımı 2016, TÜİK ve TÜİK memur alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

AFAT 25 Personel Alıyor 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.