Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı 2016

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı 2016

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Personel Alımı 2016

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi personel alıyor. Üniversite tarafından verilen ilanda bünyesinde açık olan hemşire kadrosu için sözleşmeli olarak hemşire alımı yapılacaktır. Abant İzzet Baysal Üniversitesi alım yapılacak kadro için KPSS B gurubu puan sistemini esas almaktadır. Alım yapılacak kadro için istene şartların başında, Üniversitelerin hemşirelik bölümlerinden mezun olma şartı aranacaktır.

ARANAN ŞARTLAR

1- 657 Sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşımak,
2- 2014 yılı KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak ve Lisans mezunları için KPSSP3, Önlisans mezunları için KPSSP93 ve Ortaöğretim mezunları için KPSSP94 puanına sahip olmak,
3- Başvurulacak unvanın aranan niteliklerini taşımak,
4- Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumu bulunmamak, 5- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar Üniversitenin internet sitesinden http://www.ibu.edu.tr başvuru formunu doldurup personel daire başkanlığına iletmesi gerekmektedir.

BAŞVURU İÇİN İSTENEN BELGELER
1- Öğrenim belgesi fotokopisi,
2- Nüfus cüzdanı fotokopisi,

Detaylar İçin Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Karadeniz Teknik Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı 2016 başlıklı makalemizde Hemşire Alım İlanları, Hemşire Alımı 2015 ve karadeniz hemşire alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.