Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

6 Bin Polis Memuru Adayı Alım İlanı 2016

6 Bin Polis Memuru Adayı Alım İlanı 2016

 

6 Bin Polis Memuru Adayı Alım İlanı

Merhaba değerli okurlarımız Özel harekat polis sınav sonuçlarının açıklanmasının hemen sonrasında, Yeni polis memuru adayları alınacagı açıklamasında bulundu. 2014 ile 2015 yıllarında KPSS P^puan türünden En az 65 puan alan adaylardan 6 bin polis memuru adayı alınacak. 6 Bin öğrencinin 4900 erkek 11000 adeti ise bayan olarak alınacaktır. Sınavları başarıyla geçen adaylar POMEM’de eğitim alacaklardır ve bu eğitimlerinin sonunda polis memuru olarak atanacaklardır.

31 Aralık 2015 tarihi itibari ile 30 yaşından gün almayan adaylar başvuru yapabilecek. Adayların 2014 ve 2015 yılı içinde yapılan KPSS lisans P3 Puan türünden en az 65,000 taban puan alması gerekiyor. Emniyet Teşkilatı personeli şehit veya vazife malulü eş veya çocuklarından KPSS lisans P3 puanı en az 52,000 taban puan şartı aranacak.

İlan ile ilgili açıklamayı aşagıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

http://www.egm.gov.tr/Duyurular/Sayfalar/Emniyet-Genel-Mudurlugu-6-000-Polis-Memuru-Adayi-Alacak.aspx

Bir önceki yazımız olan Ekonomi Bakanlığı 20 Personel Alım İlanı 2015 başlıklı makalemizde Bakanlık Memur Alımı, Devlet Memuru Alımı 2016 ve Ekonomi Bakanlığı Kadrolu Personel Alımı 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. ömer dedi ki:

    Lise diplomam yok ama gönüllü yüm0

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.