Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

3. Havalimanı Personel Alımı İş İlanı

3. Havalimanı Personel Alımı İş İlanı

3. Havalimanı Personel Alımı 

3. Havalimanı projesi son yılların en çok merak edilen projelerinden biridir. Bu projenin ihalesi 2013 yılında gerçekleşmiş ve Cumhuriyet döneminin en büyük ihalesi olarak bilinmektedir. İGA yatırımcılarının oluşturduğu Kolin, Mapa, Limak, Cengiz, Kalyon Ortak Girişim Grubu yanı OGG 22 milyon Euro tutarında rekor bir ihale bedeli vermişlerdir. Bu ihale yap, işlet ve devret sistemi ile İGA yatırımcılarına verilmiştir. Bu havalimanının öngörülen bitme tarihi ise 2018 yılı olarak düşünülmektedir.

Havalimanı Nerededir?

İstanbul’a yapılan bu yeni havalimanı Avrupa yakasında yer almaktadır. Karadeniz kıyısındaki bölge de yer alacak havalimanı Akpınar ve Tayakadın isimli köylerin arasında 76.5 Km2’lik bir alana inşa edilmektedir. Çatalca, Terkos gölü’ne yakın olan 3. Havalimanı İstanbul için havalimanına uygun en ideal yer olarak görülmektedir.

Havalimanına Nasıl Gidilir?

Yapımı henüz tamamlanmayan proje için ulaşım pek kolay değildir. Fakat projenin tamamlanması ve 3. Havalimanının hizmete açılmasından sonrasında havalimanının Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu ile bağlantıları olacaktır. Yüksek hızlı tren ile birlikte de havalimanına raylı sistem üzerinden bir ulaşım ağı oluşturulacaktır.

Bu raylı sistem Taksim’e bağlayacaktır ve taksim ile yeni havalimanı arasındaki mesafe yaklaşık olarak 15 dk. olacaktır. Yapılacak olan bu raylı sistem eski demir yolu ağının üzerinden geçirileceği için toplu taşıma ile İstanbul’un tüm bölgelerinden ulaşım kolaylıkla sağlanabilecektir.

Yeni Havalimanı İş İmkanları Nelerdir?

3. Havalimanının yapımının başlamasıyla birlikte bir çok yeni iş imkanı doğmuştur. Şirket bir çok iş ilanı vermiş olup bunlar farklı meslek gruplarından oluşmaktadır. İnşaat işçileri, mühendisler, güvenlik elemanları, iş güvenliği uzmanı, şoför, nakliye sorumlusu, bekçi, operatörler gibi birçok kadro açılmıştır. Bu iş ilanları değişik sitelerde ilan edilmiş ve buralardan da bir çok eleman sağlamaktadırlar.

3. Havalimanı Personel Alımı İş İlanları 2018

Bununla birlikte 2018 yılı içerisinde de İGA’nın internet sitesine girerek buradan da iş başvurusunda bulunabilirsiniz. İGA’nın internet sitesinde yer alan insan kaynakları bölümünde sizlere açık pozisyonlar ve genel başvuru olmak üzere iki seçenek sunulmaktadır. Baktığınızda eğer açık pozisyonlarda istediğiniz ve sizin alanının olan kadro ile ilgili pozisyon açığı mevcutsa buradan başvurabilirsiniz ya da genel başvuru seçeneğini kullanarak mesleğinizi ve çalışabileceğiniz alanları belirterek iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

3. Havalimanı İş Başvurusu yapmak için  http://www.kariyer.net/iga-havalimani-insaati-adi-ortakligi-ticari-isl-is-ilanlari-c55343-p0/ linkini ziyaret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Atatürk Havalimanı Personel Alımı başlıklı makalemizde 2018 Atatürk Havalimanı İş İlanları, Atatürk Havalimanı iş başvurusu 2018 ve Atatürk Havalimanı iş ilanları 2018 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

3. Havalimanı Personel Alımı İş İlanı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.