Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

3. Havalimanı İş İlanları İş Başvurusu 2017

3. Havalimanı İş İlanları İş Başvurusu 2017

3. Havalimanı İş İlanları 2017

İstanbul’da yapımı büyük bir hızla devam eden 3.Havalimanı inşaatının ihalesi büyük inşaat firmaları tarafından alınarak ortak kurulan bir inşaat firması olan İGA tarafından alınmıştı; şimdi bu firma 3. Havalimanı inşaatına personel alımı yapmaya devam ediyor.

3. Havalimanı İstihdam Alanları

Aklınıza yalnızca inşaat işçileri gelmesin; alınacak işçilerin büyük çoğunluğu inşaatta çalışacak personelden oluşacak ancak bunların yanı sıra güvenlik görevlisi, mühendis, iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, şoför gibi kadrolarda da alımlar yapılacak.

100,000 Kişiye İş İmkanı!

İstanbul 3. Havalimanı iş ilanları pek çok kişiyi heyecanlandırıyor çünkü yapılacak alımın 100,000 kişilik bir istihdam alanını kapsadığı açıklandı. Pek çok kişiyi umutlandıran ve yüzünü güldüren bu haber iş bulamayan vatandaşlar için büyük mutluluk yarattı.

Cumhuriyetin 94. Yıldönümü olan 29 Ekim 2017 yılında hizmete açılması beklenen 3. Havalimanı Çılgın Proje olarak biliniyor. 900,000 metrekare ana terminal büyüklüğü, 500 uçak kapasitesi, 6,5 milyon metrekare apron sahası, yıllık 150 milyon yolcu kapasiteli, birbirinden bağımsız olan 6 adet pistiyle çok büyük bir proje haline gelen 3. Havalimanı iş başvurusu için binlerce kişi şirketlerle irtibata geçiyor.

3. Havalimanı İş Başvurusu

Eğer bu dev projede yer almak, kendinize yeni bir iş elde etmek ve İstanbul’un, aynı zamanda Türkiye’nin gururu olacak bu projenin bir parçası olmak istiyorsanız İGA şirketinin yayına koyduğu ilanlardan başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yapabilmek için şirketin ilanlarını düzenli olarak takip etmenizi öneririz. Pek çok alanda işçi alımı yapılacak olan dünyanın en büyük projeleri arasında yerini alan 3. Havalimanı projesi için size sunulan bu fırsatları değerlendirmelisiniz. İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin pek çok yerinden yüzbinlerce kişinin iş başvurusu yapacağı projede siz de yerinizi alın.

Bir önceki yazımız olan Ziraat Mühendisi İş İlanları 2017 başlıklı makalemizde 2017 ziraat mühendisi iş ilanları, devlet ziraat mühendisi alımı ve Ziraat mühendisi alımı 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

3. Havalimanı İş İlanları İş Başvurusu 2017 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

  1. RESUL AKBULUT dedi ki:

    sıhhi tesisat ve dogalgaz ustasıyım

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.