Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

2017 Sabiha Gökçen İş İlanları

2017 Sabiha Gökçen İş İlanları

Sabiha Gökçen İş İlanları Personel Alımı 2017

İstanbul Anadolu Yakası’nda hizmet veren Sabiha Gökçen Havalimanı, her geçen gün artan yolcu ve yolculuk kapasitesiyle ön plana çıkmaktadır. Türkiye’nin önde gelen holdinglerinden Limak Holding, Hindistan’ın altyapı gruplarından GMR Infrastructure ve 1991 yılından bu yana havalimanı işletmeciliği yapan Malaysia Airports Holdings Berhad ortaklığında kurulan ISG, İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nın işleten kurumlardır. Sabiha Gökçen bu sayede her geçen gün kapasite artırımı yapmaktadır. Bu kapsamda havalimanında çalışacak personel alımı yapılmaktadır.

2017 Sabiha Gökçen Havalimanı İş İlanları pozisyonları arasında aşağıdaki ilanlar bulunmaktadır.

 • Yazılım Geliştirme Uzmanı
 • Kontuar Tahsis Memuru
 • Terminal İşletme Memuru
 • Mutfak Komisi
 • Üniter Servis Görevlisi
 • Genel Başvuru
 • Otopark Memuru
 • Garson
 • Engelli Personel
 • Kat Hizmetleri Görevlisi

Sabiha Gökçen Havalimanı personel alımı sürekli olarak güncellenen ilanlar ile yapılmaktadır. Havalimanının internet üzerinde pek çok açık ilanı bulunmaktadır. İnternet üzerinde 20’ye yakın ilanı bulunan havalimanının alımları açıyor olması, birçok kişiye iş istihdamı sağlayacaktır. Birden fazla pozisyon için alım yapacak olan Sabiha Gökçen Havalimanı işletmeleri, bu alımlar için her bir pozisyona farklı şartlar ve istekler sunmaktadır.

Sabiha Gökçen işçi alımı kapsamında toplam kaç kişinin alınacağı bilinmemektedir. Ancak havalimanının kendi sitesine her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Aynı zamanda mevcut güncel ilanlar da sürekli güncellenmektedir. Bu ilanların tamamını yakından takip eden havalimanı işletmeleri, alımlar içinde profesyonel kişileri ve iş için en uygun olanları seçmek istemektedir.

Sabiha Gökçen Havalimanı personel alımı ilanı için

http://www.sabihagokcen.aero/kurumsal-bilgiler/insan-kaynaklari/is-basvurusu

linkinden takip ve başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca diğer kariyer sitelerinde yer alan ilanları da inceleyerek, kendinize en uygun pozisyona başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 3. Havalimanı Personel Alımı 2017 başlıklı makalemizde 3. havalimanı şoför maaşları, 3. havalmanı personel alım ilanları 2017 3. havalimanı personel alımı 2017 ve 3.havalimanı iletişim hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

 1. Tevrat dedi ki:

  Katçı olarak otellerde çalıştım şöför lüğüm var tt

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.