Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Üniversite Kontenjanları Kılavuzunu Yayımlandı

23 Haziran 2015
Üniversite Kontenjanları Kılavuzunu Yayımlandı

Üniversite Kontenjanları Kılavuzunu Yayımlandı

23 Haziran 2015 tarihli bu kılavuz, adaylara ön bilgi vermek amacıyla yayımlanmıştır. Bu nedenle, adayların tercihlerini yapmadan önce tercih süresi içinde ÖSYM’nin İnternet adresinden yeniden yayımlanacak kılavuzu dikkatle incelemeleri ve ÖSYM’den yapılan duyuruları takip etmeleri gerekmektedir.

DİKKAT:

Tercih süresi, 6-14 Temmuz 2015 tarihleri arasındadır. Tercih bildirim işleminizi tamamladıktan sonra “Tercih Süresi” içerisinde ÖSYM AİS İnternet adresinden tercihlerinizde değişiklik yapabilirsiniz.

Tercih işleminizi tamamladıktan sonra “Tercih Süresi” içerisinde ÖSYM AİS İnternet adresinden tercih bilgilerinizi mutlaka kontrol ediniz ve yazıcıdan tercih listenizin bir dökümünü edinerek saklayınız.

Yayınlanan bu kılavuz, Yükseköğretim Kurulu kararları doğrultusunda hazırlanmıştır. Kılavuzun yayımlanması ve uygulanması, Yükseköğretim Genel Kurulu kararı ile kabul edilmiştir

GDE Hata: Dosya alımı esnasında hata - eğer gerekliyse hata kontrolünü kapatın (404:Not Found)

Bir önceki yazımız olan KPSS Tercih Ücreti Nasıl Yatırılacak ?, Hangi Bankaya Yatacak başlıklı makalemizde kpss 2015/1 tercih ücreti, kpss 2015/1 tercih ücreti 15 lira nereye ödenecek ve KPSS 2015/1 tercih ücreti 15 lira nereye yatırılacak hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Üniversite Kontenjanları Kılavuzunu Yayımlandı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.