Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

ÖSYM TUS ve DUS Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

21 Eylül 2015
ÖSYM TUS ve DUS Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

ÖSYM TUS ve DUS Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

Merhaba değerli okurlarımız ÖSYM’den verilen bilgilere  göre Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (TUS) ve Diş Hekimliğinde Uzmanlık Eğitimi sınavı  (DUS) Sonbahar Dönemi yerleştirme sonuçları açıklandı.

Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (TUS) ve Diş Hekimliğinde Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (DUS) Sonbahar Dönemi yerleştirme sonuçlarını ÖSYM’nin (https://sonuc.osym.gov.tr) İnternet sitesinden öğrenebilecek.

T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile sorulara erişebilirler. Sorular, Temel Soru Kitapçığı diziliminde adayların erişimine açıldı. ÖSYM yine her zaman olduğu gibi 2015-TUS ve 2015-DUS sınav sorularının da sadece yüzde 10’luk dilimini adayların erişimine açtı. 2015-TUS ve 2015-DUS sınav sonuçlarının da en kısa zamanda açıklanması bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan 2015 KYK Yurt Başvuruları Açıklandı başlıklı makalemizde 2015-2016 KYK yurt sonuçları, KYK yurt başvuru sonuçları 2015-2016 ve KYK yurt çıktı mı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.