Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

KİT İç Denetçi Aday Belirleme Sınavı Duyurusu 2015

20 Temmuz 2015
KİT İç Denetçi Aday Belirleme Sınavı Duyurusu 2015

Kit İç Denetçi Sınavı Giriş Yerleri Açıklandı

Ösym 2015-KİT İç Denetçi Aday Tahsis Imtihanına ilişkin duyuru yayınladı. ÖSYM ilanında imtihana teşrif etmek için müracaat yapan adayların imtihan giriş yerlerinin açıklandığı belirtildi. Kamu İktisadi Kuruluşları’nda çalışacak denetçilerin belirlenmesine ilişkin imtihan için giriş belgeleri yayınlandı. 2015-KİT İç Denetçi Aday Tahsis Imtihanına katılacak olan adayların hangi salonlarda imtihana girecekleri belirlendi . 2015-KİT İç Denetçi Imtihanı 25 Temmuz 2015 tarihinde gerçekleşecek.

ÖSYM’nin yayınladığı ilanda , 25 Temmuz 2015 tarihinde yapılacak 2015 Kamu İktisadi Teşebbüsleri ve Bağlı Ortaklıkları İç Denetçi Aday Tahsis Imtihanına (2015-KİT İç Denetçi) başvuran adayların, imtihana girecekleri bina/salonlara atanma işlemleri

ÖSYM aracılığıyla 20 Temmuz 2015 tarihinde yayınlanan duyuru ile, 25 Temmuz 2015 tarihinde yapılacak 2015 Kamu İktisadi Teşebbüsleri ve Bağlı Ortaklıkları İç Denetçi Aday Tahsis Imtihanına (2015-KİT İç Denetçi) başvuran adayların, imtihana girecekleri bina/salonlara atanma işlemleri tamamlandığı bildirildi .

Bir önceki yazımız olan ÖSYM'den Bir Erteleme Daha başlıklı makalemizde ösym tercih süresi ertelendi mi ve tercih ne zaman bitiyor hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.