Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

2016 YGS Başvuru Tarihi Belli Oldu

29 Aralık 2015
2016 YGS Başvuru Tarihi Belli Oldu

2016 YGS Başvuru Tarihi Belli Oldu

Üniversiteye girişin ilk adımı olan ve öğrencilerin merakla beklemekte oldugu Yükseköğretime Geçiş Sınavı 2016 yılı sınav başvuru tarihi belli oldu. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı, aracılığı ile yapılmış olan 2016 YGS’sınavına girecek olan öğrencilerin başvuru tarihi belli oldu. 2016 yılı için sınavlara hazırlanan adaylar 6 ocak tarihinde başvuru yapabilecekler. ÖSYM 2016 YGS sınavı için tüm adaylara bilgilendirme yapıldı. Böylelikle YGS’ sınavına başvuru yapanların 6-20 Ocak tarihlerinde yapılacağı duyruldu.

ÖSYM Başkanlığı, Üniversiteye girmek isteyen adayların beklemekte oldugu YGS başvuru tarihlerini ilan etti. ÖSYM Başkanlığı, Üniversiteye girmek isteyen adayları bilgilendirmek için bir kamu spotu yayımladı.

Yapılan açıklamaya ulaşmak için Tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan DGS Ek Yerleştirme Tercihleri Başladı başlıklı makalemizde DGS Ek Yerleştirme, DGS Ek Yerleştirme Nezaman ve DGS Ek Yerleştirme Tercihleri hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

2016 YGS Başvuru Tarihi Belli Oldu Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.