Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

2015-YLSY Sonuçları Açıklandı

31 Temmuz 2015
2015-YLSY Sonuçları Açıklandı

2015-YLSY Sonuçları Açıklandı

Merhaba Sayın Okurlarımız ÖSYM aracılığıyla yayınlanan duyuru ile, Ülke Dışına Lisansüstü Öğrenim Görmek Üzere Gönderilecek Adayları Tercih Etme ve Yerleştirme (2015-YLSY) sözlü imtihana çağırılacak adayların belirlendiği açıklandı.
Yapılan ilanda , 1416 Sayılabilir Kanun alanında ülke dışına lisansüstü öğrenim görmek amacıyla gönderilecek öğrencilerden sözlü imtihana alınacakları belirleme işlemlerinin tamamlandığı bildirildi .
Sonuçların, 31 Temmuz 2015 günü saat 16.00’dan itibaren ÖSYM’nin http://sonuc.osym.gov.tr web adresinden açıklanacağı, adayların neticelerini belirtilen web adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebilecekleri belirtildi.
Sözlü imtihana çağırılacak adayların, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Yükseköğretim ve Yurt Dışı Eğitim Genel Müdürlüğünün http://yyegm. milli eğitim bakanliği .gov.tr web adresinden yapılacak işlemleri ve işlem takvimini öğrenebilecekleri açıklandı.

2015-YLSY Sonuçları İçin TIKLAYINIZ

2015-YLSY sonuçlarına İlişkin Sayısal Bilgiler İçin TIKLAYINIZ

 

Bir önceki yazımız olan 2015 LYS Yerleştirme Sonuçları Açıklandı başlıklı makalemizde 2015 üniversite yerleştirme sonuçları, LYS tercih sonuçları 2015 ve LYS Yerleştirme sonuçları2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

2015-YLSY Sonuçları Açıklandı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.