Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

2015 LYS Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

24 Temmuz 2015
2015 LYS Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

LYS Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

Lys sınavına ğirmiş olan  gençlerin gözü kulağı ÖSYM’nin üniversite yerleştirme neticelerini izahına odaklandı. YGS ve Lisans yerleştirme sınavı puanlarına göre üniversite tercihlerinin değerlendirme işlemleri bitti . ÖSYM, yerleştirme neticelerini bayram tatilinin sonrasında açıkladı . Üniversite tercih sonuçları nihayet açıklandı . LISANS YERLEŞTIRME SINAVI tercihlerini yapan milyonlarca öğrenciden kimisi sevinecek, kimisi üzülecek. Bir Takım adaylar istedikleri üniversiteye yerleşirken, bazıları da açıkta kalacak.

Öğrencilerin YGS veya LISANS YERLEŞTIRME SINAVI ile yaptıkları seçim sonuçlarına göre yerleştirme sonuçları açıklandı . Öğrencileri ÖSYM sitesinden sonuçlara erişebilecekler.

2015 üniversite seçim sonuçları, ÖSYM LISANS YERLEŞTIRME SINAVI 2015 yerleştirme seçim sonuçları için aşagıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

ÖSYM 2015 üniversite tercih sonuçları Tıkla- Öğren!

Bir önceki yazımız olan ÖSYM - KPSS Sonuçları Açıklanıyor 2015 başlıklı makalemizde 2015 KPSS A Grubu sonuçları, 2015 ÖABT sonuçları ve 5 Temmuz 2015 KPSS sınav sonuçları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.