Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

2015- LYS Sınav Görevlileri açıklandı

30 Mayıs 2015
2015- LYS Sınav Görevlileri açıklandı

ÖSYM, LYS maratonuna kısa süre kala hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. ÖSYM tarafından gerçekleştirilen Lisans Yerleştirme sınavlarında görev yapmak isteyenlerin başvurularının değerlendirilmesi tamamlandı. Sınavlarda görev almak isteyen kişiler açıklandı. ÖSYM sınav görevlilerini ve görevlilerin alacağı ücretleri açıkladı. Sınav görevli listesinde adınız olup olmadığını aşağıdaki bağlantıdan sorgulayabilirsiniz. Adaylar LYS sınavlarında görev yerlerini şimdiden sorgulayabilirler.

2015 Lisans Yerleştirme Sınavı Görev Yerleri ve Görev Ücretleri Açıklandı

2015 LYS sınavında görev alacak kişiler ve alacakları ücretleri belli oldu.

Özellikle öğretmenler ve memurların başvurduğu sınav görevlisi başvuruları sonuçlandı. Adayların görev yerleri onaylandı.

Üniversiteye girişte zorunlu sınavlardan oluşan maratona katılacak öğrencilerin toplamda 5 oturumda yapılacak 2015 LYS sınavına kısa süre kaldı. 13-21 Haziran tarihlerinde iki hafta sonu toplamda 5 oturum şeklinde yapılacak LYS’ler için görevliler de belli oldu.

Sınavlarda sınav görevlisi olacak kişiler ÖSYM tarafından belirlendi. Başvuru yapan görevliler aşağıda bulunan linki tıklayarak görev yerlerini görerek onayladıklarında işlemleri tamamlanmış olacak. 2015 LYS sınav görevlileri ne kadar ücret alacaklar?

Ayrıca 2015 LYS sınav görevli ücretleri

Gözetmen: 96 Türk Lirası

Yedek Gözetmen: 78 Türk Lirası

Bina Sınav Sorumlusu: 161 Türk Lirası

Bina Sınav Sorumlu Yardımcısı : 129 Türk Lirası

Bina Denetim ve Cihaz Yöneticisi: 142 Türk Lirası

Bir önceki yazımız olan ÖSYM sınav görevlisi nasıl olunur? başlıklı makalemizde GİS işlemleri, GİS Kayıt işlemleri ve ÖSYM GİS kayıt olmak hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

2015- LYS Sınav Görevlileri açıklandı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.