Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

2015-KİT İç Denetçi başvuruları başlıyor

26 Mayıs 2015
2015-KİT İç Denetçi başvuruları başlıyor

Kamu İktisadi Teşebbüsleri (KİT) personel alımı yapılacak. KİT ve KİT’lere bağlı kurumların denetiminde görevlendirilmek üzere çalışacak personellerin alımına ilişkin ilan yayınlandı. ÖSYM tarafından yapılacak sınavla belirlenecek olan İç Denetçilerde aranan şartlar ilanda belirtiliyor. KİT İç Denetçi Başvuruları 27 Mayıs-9 Haziran 2015 tarihleri arasında alınmaya başlayacak. 2015-KİT İç Denetçi sınavı Ankara’da 25 Temmuz 2015 tarihinde gerçekleşecek. ÖSYM 2015-KİT İç Denetçi sınavına ilişkin duyuru yayınladı. Duyuruda 2015-KİT İç Denetçilik sınavına ilişkin detaylar yer alıyor. Peki kimler iç denetçi olabilir, iç denetçilerde aranan şartlar nelerdir, iç denetçi başvuruları nasıl yapılacak, iç denetçilik sınavında hangi konulardan sorular soruluyor, işte merak edilen detaylar….

ÖSYM yaptığı duyuruda, Kamu İktisadi Teşebbüsleri ve Bağlı Ortaklıkları İç Denetçi Aday Belirleme Sınavının (2015-KİT İç Denetçi), 25 Temmuz 2015 tarihinde Ankara’da yapılacağını açıkladı. Duyuruda sınava başvuru işlemlerinin 27 Mayıs 2015 tarihinde başlayacağı belirtiliyor.

ÖSYM tarafından bugün yani 26 Mayıs 2015 tarihinde yapılan duyuru ile, 2015 yılı KİT İç Denetçi sınavı yapılacağı bildirildi.

ÖSYM yaptığı duyuruda, Kamu İktisadi Teşebbüsleri ve Bağlı Ortaklıkları İç Denetçi Aday Belirleme Sınavının (2015-KİT İç Denetçi), 25 Temmuz 2015 tarihinde Ankara’da yapılacağını açıkladı. Duyuruda sınava başvuru işlemlerinin 27 Mayıs 2015 tarihinde başlayacağı ve 9 Haziran 2015 tarihinde sona ereceği belirtildi.

ÖSYM duyurusunda “Sınava İlişkin Genel Bilgiler Temel İlke ve Kurallar” bilgi metni yer alıyor. ÖSYM’nin internet sayfasından sınava ilişkin tüm bilgilere erişebilirsiniz. Sınava başvuru yapacak adayların sınav kılavuzunu dikkatle incelemeleri gerekiyor. 2015-KİT İç Denetçi sınav başvurusu için Tıklayınız!

Bir önceki yazımız olan 2015 ALES sonuçları açıklandı başlıklı makalemizde 10 Mayıs 2015 ALES sınavı sonuçları, 2015 ALES sonuçları ve 2015 ALES sonucu öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.