Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

2015 AÖF Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme Tıkla Öğren

30 Ağustos 2015
2015 AÖF Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme Tıkla Öğren

2015 AÖF Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme Tıkla Öğren

ÖSYS neticelerine göre Açıköğretim , Önlisans ve lisans programlarına ( işletme ve iktisat fakültesi ) ÖSYS puanlarına göre yerleştirilen öğrenci adayların web müracaat işlemleri 31 Ağustos 2015 Pazartesi günü başlıyor , İnternet kayıt süresi 8 Eylül 2015 Salı günü saat 17:00 ‘e civarı devam edecektir .
Bu tarihler içinde ÖSYS Yeni Kayıt ve Af Kapsamında Kayıt yaptırmak isteyenler öğrenciler haberimizin alt kısmında bulunan linke tıklayarak yeni kayıt işlemlerini Pazartesi gününden itibaren yapabileceklerdir . Kayıt yenileme işlemi yapmak isteyen eski öğrenciler ise 12 Ekim 2015 – 23 Ekim 2015 tarihleri arasında yapacaklardır .
Anadolu üniversitesi Açıköğretim Fakültesi tarafından bugün yayınlanan ÖSYS Yeni Kayıt , Af kapsamında kayıt ve kayıt yenileme işlemlerini ek olarak iyi anlaşılması için İnternet Müracaat Nasıl Yapılır? İsimli kılavuzu öğrencileri bilgilendirmek için yayınlamıştır .
Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme işlemlerini yapacak öğrenciler için her şekilde soruya cevap veren Bu kılavuzu bütün öğrencilerin okuyarak web müracaatlarını doğru biçimde yapmaları gerekiyor .Kaynak : Mymemur

AÖF İNTERNET BAŞVURU KILAVUZU İÇİN TIKLAYINIZ.

2015 AÖF ÖSYS YENİ KAYIT VE AF KAPSAMINDA KAYIT SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ.

Bir önceki yazımız olan 2015 DGS Sonuçları Açıklandı başlıklı makalemizde 2015- DGS sonuçları, 2015- Dikey Geçiş Sınavı sonuçları ve 2015-DGS hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

2015 AÖF Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme Tıkla Öğren Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.