Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Trafik Cezası Sorgulama

Trafik Cezası Sorgulama

İnternetten Trafik Cezası Sorgulama

Trafik cezası sorgulaması yapmak için daha önceleri Emniyet Müdürlüğü Trafik Şubesine başvuruyorduk Artık teknoloji ortamında cep telefonu, tablet ya da bilgisayardan internet üzerinden de sorgulama yapabilirsiniz. Trafik cezası sorgulaması yapmak için kullandığınız aracın plaka numarasını, TC kimlik numaranızı ya da bunun yerine vergi kimlik numaranızı bilmeniz yeterlidir.

TRAFİK CEZASI ÖDEME SORGULAMA NASIL YAPILIR?

Sorgulama işlemini gerçekleştirebilmeniz için farklı uygulamalar olmak ile birlikte en sağlıklı sorgulama işlemini aşağıda vereceğimiz link üzerinden yapabilirsiniz. Linke tıkladığınızda açılan sayfada belirtilen boşluklara TC kimlik ya da vergi kimlik numaranızı kodlamanız, aracın plaka numaranızı kodlamanız gerekmektedir. Eğer özel plaka sahibi iseniz belirtilen bölgede evet şıkkını işaretledikten sonra, sayfada verilen güvenlik kodunu gösterilen boşluğa kodlamanız ve sorgula tuşuna basmanız ile birlikte sorgulama sayfasına ulaşabilirsiniz. Ayrıca günümüzde trafik cezalarını internet üzerinden kredi kartı ile ödeme imkânı sunulduğunu da unutmayınız.

TRAFİK CEZASI SORGULAMA İÇİN : TIKLAYINIZ

EGM TRAFİK CEZASI SORGULAMA İÇİN : TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan Katılım Bankacılığı Nedir Ve Nasıl Çalışır ? başlıklı makalemizde katılım bankacılıgı, katılım bankacılığı helal mi ve katılım bankacılığı nedir ne değildir hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Trafik Cezası Sorgulama Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.