Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Nasıl Mit Personeli Olunur

Nasıl Mit Personeli Olunur

Nasıl Mit Personeli Olunur ?

Merhaba değerli okurlarımız Mit’e alımlarda öneri ön plandaydı yani birilerinin sizi önermesi ile işe giriş yapabiliyordunuz. Bugün ise sistem biraz daha değişti.

Öncelikle lisans mezunu olmanız gerekmektedir. ileri ki zamanlarda ise KPSS’de puan şartı aranmaktadır. Bu puan limiti bugüne kadar çoğunlukla 80 oldu. KPSS’de bu başarı koşulunu yerine getiren adaylardan yabancı dil şartı aranır. Bu yabancı dil , İngilizceden Gürcüceye kadar pekçok dil olabilmektedir . Bu arada MİT’e girebilmek için askerlik şartı da aranır, fakat bu çok da zaruri değildir. Teşkilat , ihtiyaca göre tecilli bir kişiyi de istihdam edebilmektedir.

Bu ön şartlar sağlandıktan sonra ise,
Yazılı ve Sözlü Sınavlar
Kompozisyon
Kişilik Envanteri Uygulamaları
Uygulamalı Bölümler
Sağlık Muayenesi
Mülakat
Atama aşamaları gelmektedir. Tüm bunları aşınca hayallerinize ulaşmış olursunuz.

Bir önceki yazımız olan Nasıl F1 Pilotu Olunur başlıklı makalemizde F1 pilotu, F1 pilotu eğitimi ve F1 pilotu nasıl olunur? hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Nasıl Mit Personeli Olunur Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.