Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Mide Bulantısı Neden Olur?

Mide Bulantısı Neden Olur?

Mide Bulantısı Neden Olur?

Bir çok insanın sıklıkla karşılaştığı ve mide bulantısı yaşayan insanlar ciddi anlamda rahatsız olmasına neden olur? Mide bulantısını sebep olan bir çok neden vardır. Mide bulantısının sebeplerinden biride başka hastalıların mide bulantısı ile reaksiyon gösterebilir. Sizleri bu konuda bilğilendirme için bir araştırma yaptık makalemizi okuyarak mide bulantısının sebeplerini öğrenebilirsiniz.

Mide bulantılarının bir çok sebebi vardır bu sebepler bazı hastalıklara bağlı olarak ortaya çıkıyor olabilir. Örnek vermek gerekirse Gıda zehirlenmesi, Mide bulantısı gıda zehirlenmesi yaşandığı zaman yemek yedikten hemen sonra mide bulantısı yaşamaya başlarsınız. Gıda zehirlenmeleri ileri derecede mide bulantısına sebep olabilmektedir. Gıda zehirlenmesi yaşayan insanlar kusmanın hemen ardından baş ağrısı problemi de yaşarlar.

Mide bulantısı yaşıyorsanız sebep olabilecek hastalıklar arasında şunlar yer alıyor;

Bulantı yaşamanızın bir diğer sebebi sıvı kaybı yaşıyor olabilirsiniz. Sıvı ihtiyacınızı meyve suyu çay veya diğer içecekler ile karşılamayacağınızı unutmayınız.

Bir önceki yazımız olan E-Devlet'ten Öğrenci Belgesi Almak ? başlıklı makalemizde E-Devlet Öğrenci Belgesi Nasıl Alınır?, E-Devlet'ten Öğrenci Belgesi Alma ve Edevlet öğrenci belgesi hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Mide Bulantısı Neden Olur? Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.