Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Erkekler Neden Aldatır Sebepleri Nelerdir ?

Erkekler Neden Aldatır Sebepleri Nelerdir ?

Erkekler Neden Aldatır

Merhaba değerli okurlarımız Erkeklerin aldatma sebepleri arasında En büyük oran ne yazıkki erkekler arasındaki konuşmalardır. Şöyle bir örnek vermek gerekirse Bir erkek erkek arkadaşları ile gittigi bir ortamda bir kadına gözünü dikip onunla bakışıyorsa kadında ona bakıyorsa erkek evli oldugu halde o kadının yanına gitmiyorsa yanındaki diger erkek arkadaşlar tarafından sen ne biçim erkeksin gibi şakalara ve kınamalara maruz kalıyorsa.

Erkegi aldatmaya iten etkenlerden en önemlisi yine erkek arkadaşlarıdır. Çünki erkek skor peşindedir ve şanının yürümesini ister. Bir erkek bir kadınla bir akşam beraber olduysa eğer bu kaçamaksa ertesi gün bunu ballandıra ballandıra arkadaşlarına anlatır.

Hatta kaçamagın hemen ardından en yakın erkek arkadaşını arayarak bunu buyuk bir zevkle anlatırki şanı yürüsün Arkadaşları arasında vay sen nekadar çapkınmışsın denilsin diye.

Bir önceki yazımız olan Askere Giderken Yanımızda Neler Olması Gerekir ? başlıklı makalemizde asker botu, asker cantası ve asker cüzdanı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.