Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Askere Giderken Yanımızda Neler Olması Gerekir ?

Askere Giderken Yanımızda Neler Olması Gerekir ?

Askere Giderken Yanımıza Ne Almalıyız

Merhaba değerli okurlarımız Askere giderken yanımızda özellikle traş takımı bulundurmamız gerekir. Traş takımında traş bıçagı traş kremi ve traş fırçasından oluşur. Bunlar için bir traş takımı çantası önerilmektedir. Ayrıca bot boyamız kişisel bakım ürünlerini özellikle götürmemizde fayda var.

Ayrıca elbise askımız Kirli ve temiz çamaşırları ayrı ayrı koymak için kirli ve temiz çamaşır torbası bulundurmamız gerekmektedir. Tırnak makası, cımbız vucutta oluşacak çatlaklara karşı reksiz yagsız krem almanız öneriliyor. Ayrıca Terlik götürülmesinde fayda vardır ayrıca dikiş seti götürmektede fayda var ama geçmiş dönemdekiler kadar ihtiyaç duyulmuyor.

 

Bir önceki yazımız olan Anaokulu Öğretmeni Nasıl Olunur, Şartları Nelerdir başlıklı makalemizde açıköğretim okul öncesi, ana okulu ve ana okulu öğretmen hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.