Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Tüpraş Mülakat Soruları

Tüpraş Mülakat Soruları

Tüpraş İnsan Kaynakları Mülakat Soruları

Merhaba değerli okurlarımız Tüpraş başka bir deyişle Ülkemiz petrol rafinerileri, ülkemizin lider enerji üretici firmasıdır. Opet ve Ditaş ile ortak bir firmadır. Genel müdürlükleri Kocaeli’ndedir. Bunun dışarısında İzmit, İzmir, Kırıkkale, Ankara, Batman’da rafinerileri vardır. Bünyesinde çok fazla mühendis ve işçi çalışmaktadır. Bunun yanı sıra finans bölümü , insan kaynakları bölümü benzeri bölümler de vardır.

Eğer bu firmada çalışmak istiyorsanız öncelikle kariyer siteleri üzerinden online müracaat yapmalısınız. Ek Olarak sonra sizi müzakereye çağıracaklardır. Peki, Tüpraş mülakat soruları nelerdir?

Tüpraş mülakatında sorulan sorular

Tüpraş mülakatlarında neler sorulduğuna bakılmadan önce , mülakat tekniklerine bakmalıyız. Öncelikle sizi imtihana çağırıyorlar. Görüşmeler çoğunlukla İzmit’te yapılıyor fakat çok uzaktaysanız öbür yerlerde de yapılmaktadır. Imtihanda oldukça başarılı olursanız birebir mülakata davet ediliyorsunuz. İhtiyaç duyulmasına göre İngilizce mülakat da yapılabilir.

Birebir Tüpraş mülakatında neler sorabilirler?

  1. Neden biz?
  2. İş değişikliğine gitmenizin sebepleri nelerdir?
  3. Üniversite veya iş hayatında gerçekleştirdiğiniz projelerde ekip çalışmasının size kazandırdıkları nelerdi? Ekip olmak size neyi ifade ediyor?
  4. Stajlarınızdan ve dizayn projenizden bahseder misiniz?
  5. Tüpraş’ta hayal kırıklığına uğrarsanız ne yaparsınız?
  6. Üniversite yıllarında sizi en çok zorlayan insan tipi ne idi?

Bir önceki yazımız olan Doğuş Otomotiv Mülakat Soruları başlıklı makalemizde doğuş holding mülakat soruları, Doğuş otomotiv mülakat ve Doğuş otomotiv mülakat soruları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Tüpraş Mülakat Soruları Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.