Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Roketsan Mülakat Soruları

Roketsan Mülakat Soruları

Roketsan  İnsan Kaynakları , Mülakat Soruları

Merhaba değerli okurlarımız Roketsan 1988 senesinde kurulmuş ve savunma sanayii komitesi kararı ile ülkemizde roket, füze tasarımı, geliştirilmesi, üretilmesi konusunda çalışmaya başlamışlardır. Imalat yerleri Elmadağ’dadır. 1999 seneninden itibaren Türk silahlı kuvvetlerinin ihtiyaçlarını da karşılamak amacıyla imalata devam etmişlerdir.

Dünyada savunma sanayi ilerledikçe yerlerini korumak adına hava ve deniz için de savunma araçları üretmeye başlamışlardır. Pekçok NATO ülkesiyle işbirliği içinde olan Roketsan firmasında çok fazla sayıda mühendis, tasarımcı, finansçı benzeri farklı bölümlerden insanlar birarada çalışmaktadır. Eğer sizde Roketsan firmasında çalışmak ve burada kariyerinize devam etmek istiyorsanız, sizler için Roketsan mülakat soruları ile ilgili bir yazı hazırladık. Mülakata girmeden öncesinde kesinlikle okumanızı öneririz.

Roketsan mülakatında Sorulan Sorular

Sizi mülakata davet ettiklerinde direk grup mülakatına giriyorsunuz, başka bir deyişle çoğunlukla odada 4 kişi oluyor bunların iki tanesi İK bölümünden diğer ikisi ise, sizin başvurduğunuz bölümün yöneticileri oluyor . Eğer buradan olumlu bir şekilde geçerseniz sizi sunum için tekrar davet ediyorlar yaklaşık 3 4 gün süre verip verdikleri konu ile ilgili sunum hazırlamanızı ve onu sunmanızı bilave ediyorlar. Şimdi grup mülakatı anında neler sorabileceklerine bakalım.

  • Yeni mezunsunuz, zaman yönetiminde başarılı olabileceğinizi düşünüyor musunuz?
  • Yüksek lisans yapmayı düşünüyor musunuz?
  • Transkriptindeki başarısız derslerin neler?
  • Akademik çalışmaya devam etmek istiyor musunuz, yüksek lisans-doktora vb. düşünceniz var mı?
  • Not ortalamanız neden düşük?
  • Kendinizi İngilizce anlatır mısınız?
  • Yüksek lisans hedefiniz nedir?
  • Şehir değiştirmeyi ya da yurt dışında doktora yapmayı düşünüyor musun?

Bir önceki yazımız olan Doğuş Otomotiv Mülakat Soruları başlıklı makalemizde doğuş holding mülakat soruları, Doğuş otomotiv mülakat ve Doğuş otomotiv mülakat soruları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Roketsan Mülakat Soruları Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.