Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Pirelli Mülakat Soruları

Pirelli Mülakat Soruları

Pirelli İnsan Kaynakları Mülakat Soruları

Merhaba değerli okurlarımız Pirelli ülke dışında kurulmuş yabancı bir firmadır. Bugün ülkemizde de kapsamlı faaliyet alanları vardır. Otomobil , motosiklet, kamyon, zirai alanlarda üretimleri vardır. Fakat ülkemizde üretim yoktur. İzmit’te şirket yer almaktadır ve bir çok farklı yerde yetkili satıcıları vardır. Pirelli’de çalışmak istiyorsanız eğer web üzerinden verdikleri ilanlara göre CV’nizi gönderebilir ve müracaat yapabilirsiniz.

Peki, mülakata çağırıldığınız takdirde nasıl suallerle karşılaşabilirsiniz? Pirelli mülakat sualleri nelerdir?

Pirelli mülakat deneyimleri

Pirelli mülakatları genellikle İzmit’te olmaktadır. Yurt dışı bazlı bir şirket olduğundan öncelikle yabancı dile önem verilmektedir. Bu yüzden kesinlikle İngilizce bir mülakat yapılmaktadır. Bu mülakat kaset üzerinden yapılmış olan bir mülakattır ve dinlediğiniz her bir suale sırayla cevaplamanız üzerine kurulur. Tahmini 1 ,5 saat sürer. İngilizce mülakatta başarılı olduğunuz takdirde birebir mülakata girebiliyorsunuz. Birebir mülakattan ardından mailinize evrensel kabiliyet testi gönderiyorlar ve mail üzerinden bu testi yanıtlamanız gerekmektedir . Peki, birebir mülakatta size neler sorabilirler?

En kötü yönünüz nedir?
Beş yıl sonra kendinizi nerede görüyorsunuz?
Anlattığımız pozisyon size ne kadar uygun ve neden?
What are your hobbies?
En beğenmediğiniz özelliğiniz?
5 yıl sonra kendini nerede görüyorsun?
Kamber, kaster açıları ve lastik çeşitleri nelerdir?

Bir önceki yazımız olan Aksigorta Mülakat Soruları başlıklı makalemizde Aksigorta iş görüşmesi, Aksigorta mülakat deneyimleri ve Aksigorta mülakat soru ve cevapları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Pirelli Mülakat Soruları Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.