Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

PepsiCo Mülakat Soruları

PepsiCo Mülakat Soruları

PepsiCo İnsan Kaynakları  Mülakat Soruları

Merhaba değerli okurlarımız 1965 senesinde kurulan şirket Pepsi cola ve Frito Lay şirketlerinin birleşmesi ile kurulmuştur. Daha sonra Tropicana’yı da bünyesine katarak büyümeye devam etti. Şuan da en büyük meyve suyu üretimi yapan firmalardan bir tanesidir. Elbet ki içerisinde yer alan atıştırmalık grubu ile yalnızca içecek üretimi değil, bunların yanında atıştırmalık olarak tüketilen yiyecekleri de üretmektedirler.

Dünyada üretimde 2. esnasında bulunan Pepsico’da çalışmak ve kariyerinize burada devam etmek istiyorsanız iş müracaatı yapmadan öncesinde Pepsico mülakat sorularını da incelemenizi öneri ederiz.

Pepsico mülakat Deneyimleri

Her firmada olduğu gibi Pepsico da birebir mülakat yapmaktadır. Fakat bunun öncesinde sizi arayarak telefonda ya da Skype üzerinden ön mülakat yapmaktadırlar. Burada şirket ile ilgili kısa bir bilgi vererek müzakereye gelip gelemeyeceğiniz ve firmada çalışmayı isteyip istemediğinizi sorarlar. Daha sonra müzakereye gittiğinizde başvurduğunuz pozisyona göre grup mülakatı, İngilizce mülakat gibi mülakat teknikleri uygulanabilir.

  • Pozisyon gereği ortaya çıkan bir sorunu çözmek için nasıl bir tavır uygularsınız ?
  • Fabrikadaki çalışanlara yaptırmanız gereken bir işi yaptırma konusunda hangi özelliğinizi kullanır, nasıl yaptırırsınız?
  • En beğenmediğin özelliğin nedir?
  • Neden işinizden ayrılmak istiyorsunuz aynı sorunlar burada da var?
  • Zayıf ve güçlü yönleriniz nelerdir?

Bir önceki yazımız olan Doğuş Otomotiv Mülakat Soruları başlıklı makalemizde doğuş holding mülakat soruları, Doğuş otomotiv mülakat ve Doğuş otomotiv mülakat soruları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

PepsiCo Mülakat Soruları Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.