Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Koton Mülakat Soruları

Koton Mülakat Soruları

Koton İnsan Kaynakları Mülakat Soruları,

Merhaba değerli okurlarımız Koton bilindigi gibi kaliteli bir giyim markasıdır. Pekçok ilde şubeleri olan markanın oldukça iş görüşmesi gerçekleştirdiği ve personel seçiminde eleyici yöntemler kullandığı kesin.

Koton Mülakatları

Koton’da çalışmak istiyorsanız şüphesiz dikkat çekici biri olmanız gerekli . Fikirleriniz ve dürüstlüğünüz marka amaçlı oldukça mühim . Bu nedenle size gelecek ilk sorulardan biri CV’nizde yer alan bilgileri anlatmanız olacaktır. CV’niz ile söylediklerinizin uyuşması oldukça mühim . Bu sebeple mümkün olduğunca doğru bir CV doldurmanız gerekli .

Sizi diğer adaylardan çeşitli kılan ise davranışlarınız olacak. Koton İnsan Kaynakları Müdürü yapılan bir röportajda, onu şaşırtan işe alma hikayelerini anlatırken; bir gün ofisine bir kutu geldiğini ve içinden bir sürü grafik çizimler dahil olmak üzere taze bir simit çıktığını, kutu içerisinde yer alan notta da beni görüşmeye çağırdığınız durumda bu simit kadar taze ve harika fikirlerim var yazan bir kağıt çıktığını bunun kendini çok etkilediğini belirtiyor. Sizin de bu tarz iddialı ve çeşitli girişimlerde bulunmanız mühim .

 

Mülakat süresince size sorulan sorular IQ ve iletişim bilginizi ölçer cinste hazırlanıyor. Tercih edilebilmeniz için ise giyiminizin, tavırlarınızın ve dürüstlüğünüzün ön planda olması önem teşkil ediyor.

Bir önceki yazımız olan Bilge Adam Mülakat Soruları başlıklı makalemizde bilge adam, Bilge Adam Mülakat Soruları ve iş görüşmesi hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Koton Mülakat Soruları Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.