Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Eczacıbaşı Mülakat Soruları

Eczacıbaşı Mülakat Soruları

Eczacıbaşı İnsan Kaynakları, Mülakat Soruları

Merhaba değerli okurlarımız 1942 senesinden bu güne kadar hizmet veren Eczacıbaşı, Türkiye’de ki ilk ilaç şirketi olarak fabrikasını kurmuştur. Bugünde şuan Eczacıbaşı Holding sağlık , finans, yapı ürünleri, bilgi teknolojileri ve hatta gayrimenkul alanında da gelişerek hizmet vermektedir. Eczacıbaşı’nın şuan günümüz de bu sektörlerin tümü baz alındığında yaklaşık olarak 11 bin 830 çalışan personeli bulunmaktadır.

Eczacıbaşı mülakat deneyimleri

Eczacıbaşı bu çalışanlarını belirlerken  genellik ile kendini geliştirmek isteyen, bilgi ve becerili kişiler ile çalışma heyecanı ve motivasyonu yüksek seviyede olan adaylardan seçmeye özen gösterir. Bu seçimi yaparken ise personel alacağı sektör ve pozisyona bağlı olarak belli bir sınav ve mülakat tekniği kullanmaktadır. Bu mülakat ve sınavlarda adaylara ortak şekilde yönelttikleri sorular ise genellik ile şu şekilde olmaktadır.

  • Başvurduğunuz pozisyon ile ilgili bilgileriniz nelerdir?
  • Yapmak istemediğiniz halde yapamadığınız bir durum oldu mu?
  • Hayatınız da başarılı olmak için neler yapmalısınız?
  • Daha önce çalıştığınız firmaya ne gibi artılar kattınız?
  • Neden Eczacıbaşı’nı seçtiniz?

Bir önceki yazımız olan Bilim İlaç Mülakat Soruları başlıklı makalemizde Bilim ilaç, Bilim ilaç mülakat ve Bilim ilaç mülakat Deneyimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Eczacıbaşı Mülakat Soruları Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.