Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Doğuş Otomotiv Mülakat Soruları

Doğuş Otomotiv Mülakat Soruları

Doğuş Otomotiv İnsan Kaynakları Mülakat Soruları

Merhaba değerli okurlarımız Doğuş Otomotiv İnsan Kaynakları olarak, işe alım sürecimizde mülakat, ölçme & ölçümlendirme metodları ve referans kontrol yöntemleri kullanılmaktadır.
İşe Alım birimine çalışan talebinin iletilmesinin sonrasında , gerek veritabanından gerekse ilan aracılığı ile ulaşılan özgeçmişler değerlendirilip, genel niteliklere uygun olan adaylarla mülakat gerçekleştirilmektedir. Mülakat esnasında kurum değerlerine uygunluk, bilgi , beceri ve genel nitelikler açısından yeterli bulunan adaylar, pozisyonların niteliğine göre ölçme ve ölçümlendirme araçları ile test edilmektedir.
Olumlu bulunan adayları, ilgili pozisyonun yöneticileri ile tanıştırılıp ve referans denetimi bitirdikten ardından , belirlenen nihai adaya yüzyüze iş teklifi gerçekleştirilmektedir. Adaya yerleştirme süreci ile ilgili bilgi verip, evraklarını teslim etme ve işe başlama aşamasında da destek verilmektedir.
Görüşmeler sonucu olarak mevcut pozisyonda değerlendirilemeyen adayların müracaatları , başka pozisyonlarda değerlendirilmek üzere veritabanında saklanır ve takip edilir. Tüm adaylar işe alım süreci sonucu ile ilgili bilgilendirilir.

 

Doğuş otomotiv mülakatları

Doğuş otomotiv ilk önce grup mülakatı yapmaktadır. Grup mülakatında ise ortaya bir proje verilmektedir ve bu proje hakkında bir fikir üretmeniz ve bu konu hakkında bir sunum yapmanızı isteyecekler. Daha sonrasında başarılı olursanız eğer birebir mülakatlara katılmanız istenir. Birebir mülakatlarda ise size yöneltebilecekleri sorular şu şekilde;

  • İnsanları daha fazla etkilemek için reklamların içeriği nasıl olmalı?
  • Volkswagen polo 1.2 tdi km’de kaç kuruş yakıt harcar?
  • Aşağıdakilerden hangileri bir reklamın etkileyiciliğini arttırır?
  • Neden Doğuş?
  • Aşağıdakilerden hangi ikisi reklamın etkili olması için en etkilidir?
  • Neden bu işi istiyorsunuz? (Ciddiye aldıkları bir soru…)

Bir önceki yazımız olan Bim Mülakat Soruları başlıklı makalemizde BİM, bim iş görüşmesinde sorulan sorular ve bim mülakat deneyimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Doğuş Otomotiv Mülakat Soruları Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.