Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Doğuş Grubu Mülakat Soruları

Doğuş Grubu Mülakat Soruları

Doğuş Grubu İnsan Kaynakları Mülakat Soruları

Merhaba değerli okurlarımız 1951 senesinde kurulan şirket bugün ülkemizin önde gelen hizmet sektör gruplarındandır. Hizmet verdikleri meydanlara ek olarak yakından bakacak olursak şayet , finans, otomotiv, inşaat, medya , turizm ve hizmetler, gayrimenkul, enerji ve yeme-içme olmak üzere sekiz sektörde çalışma işaret etmektedir .

Doğuş grubunun 250 tane şirketi yer almaktadır ve bu şirket bünyelerinde toplamında 50 bin kadar çalışanı yer almaktadır . Her büyük şirket gibi deneyimli elemanlara açık oldukları kadar yeni mezunları da arasında rastlamak istiyorlar. Ancak belli beklentileri yer almaktadır . Bunların en başında ben değil biz diyen takım arkadaşlarıdır. Şayet siz de Doğuş grubu bünyesinde çalışmak istiyorsanız Doğuş grubunun bizzat web sitesi üzerinde yer alan ya da diğer iş bulma sitelerine verdikleri ilanlardan takip edebilir, CV’nizi yollayabilirsiniz.

Doğuş grubu mülakat soruları nelerdir?

Mülakat tekniklerine baktığımız zaman genellikle birebir mülakatı tercih ettiklerini görüyoruz. Mülakata ise genellikle kendinizi tanıtmanızı isteyerek başlayıp CV’niz üzerinden devam ediyorlar. Eğer full time olarak başvurduysanız işe şahsiyet testlerine girebilirsiniz. Bunun yanı sıra başvurduğunuz departmana göre ise İngilizce mülakata girme durumunuz olmaktadır.

  • Şirkette hedefiniz nedir?
  • Maaş beklentiniz nedir?
  • Ücret beklentiniz nedir?
  • Karakterininin olumsuz yönleri nelerdir?
  • İleride kendinizi nerede görüyorsunuz? İnsan kaynaklarında kariyer yapmayı düşünür müsünüz?
  • Üniversitede bitirdiğiniz bölümü seçme nedeniniz?

Doguş grubu İş Başvurusu İçin Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Alarko Mülakar Soruları başlıklı makalemizde alarko, alarko iş görüşmesi ve alarko mülakat deneyimi hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Doğuş Grubu Mülakat Soruları Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.