Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Deva Holding Mülakat Soruları

Deva Holding Mülakat Soruları

Deva Holding İnsan Kaynakları,Mülakat Soruları

Merhaba değerli okurlarımız 1958 senesinde ülkemizde kurulan bir firmadır. Bugün ise kocaman bir şirket oldu ve Deva holding ismini aldı. Levent’te yer alan holding Çerkezköy ve İzmit’te imalat yapmaya devam ediyor .

Fabrikada daha çok kimyager ve mühendis çalıştırmakla birlikte işçi sayısı da çok fazladır. Levent’te ise alım-satım, reklam ve pazarlama işlemleri yapılmaktadır.

Deva holding içerisinde çalışmayı düşünüyorsanız eğer web üzerinden açılan müracaatları kaçırmayın. Bizler de sizlerin bu görüşmeye gitmeniz durumunda karşılaşabileceğiniz mülakat sorularını sizler için derledik topladık.

 

Mülakat Deneyimi:

İlk öncesinde sizinle telefonda kısa bir mülakat gerçekleştirdikten ardından görüşmeye davet ediyorlar. Görüşmede ise grup mülakatları ve birebir mülakat yapılmaktadır. Grup mülakatları 10’ar kişilik olmaktadır çoğunlukla . Ortaya bir konu veriliyor ve bu konuyla ilgili tartışmanızı istiyorlar. Birebir mülakatta ise size yöneltilebilecek sorular şu şekilde;

 

Deva Holding İş Başvurusu için Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Bim Mülakat Soruları başlıklı makalemizde BİM, bim iş görüşmesinde sorulan sorular ve bim mülakat deneyimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Deva Holding Mülakat Soruları Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.