Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Bp Mülakat Soruları

Bp Mülakat Soruları

Bp İnsan Kaynakları Mülakat Soruları

Merhaba değerli okurlarımız Türkiye’de 100 seneden fazla süredir hizmet vermekte olan bir şirkettir BP. Faaliyet alanlarına daha yakında bakacak olursak eğer , gemicilik, petrol arama ve imalat , lojistik, Ataş terminali, akaryakıt dağıtma ve pazarlama, doğalgaz ve enerji, havacılık, endüstriyel yağlar ve servislerdir.

BP’de kariyer düşünüyorsanız kendi sitesi veya kariyer siteleri üzerinden CV’nizi yollayarak müracaat yapabilirsiniz. Yaptığınız müracaat üzerine özgeçmişiniz incelenir ve uygun görüldüğü takdirde müzakereye çağırılırsınız. Burada karşılaşabileceğiniz bazı mülakat teknikleri ve soruları vardır. Peki, nedir BP mülakat soruları? Daha yakından inceleyelim.

Bp Mülakat Soruları:

  1. Bu pozisyonda yükselme fırsatı göremezseniz en fazla kaç sene çalışırsınız?
  2. Neden bu işe başvurdunuz?
  3. Yoğun iş ortamının üstesinden nasıl geleceksiniz?
  4. Takım üyeleri ile aranızda çıkan bir anlaşmazlığı nasıl çözersiniz?
  5. Yer değişimine açık mısınız ileride?
  6. Daha önce yaptığınız işteki sorumluluklarınız, aldığınız kararlar nelerdir?
  7. İstenildiği takdirde relokayson için bakışınız nedir?

Bir önceki yazımız olan Pirelli Mülakat Soruları başlıklı makalemizde Pirelli, pirelli iş görüşmesi ve Pirelli mülakat deneyimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Bp Mülakat Soruları Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.