Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Bosch Mülakat Soruları

Bosch Mülakat Soruları

Bosch İnsan Kaynakları, Mülakat Soruları

Merhaba değerli okurlarımız Bosch elektrikli ev aletleri ve beyaz eşya üreten ve bu konuda da dünya da oldukça mühim bir yeri olan firmadır. Dünya üstünde birçok yerde üretimleri ve satışları olmakla beraber ülkemizde de vardır.

Mülakatlar deneyimleri

Müracatınız  onlara ulaştıktan sonra size online bir ingilizce mülakat yapıyorlar. Sistem üzerinden çoktan seçmeli bir şekilde yapacağınız bu mülakat sonrasında eğer olumlu iseniz görüşmeye çağrılıyorsunuz  İK ile yapacağınız sözlü mülakatın bir kısmı ingilizce olabilir . Ancak çoğunlukla Türkçe olarak geçmektedir. Bazı durumlarda da kişilik testi yapılabiliyor.

-Birebir İK ile görüşmelerinizde karşınıza gelecek olan sorular şu şekilde;
-Fırsatın olsa hangi yönünü değiştirmek, geliştirmek isterdin?
-Kendinizi kısaca tanıtır mısınız?
-Kendinizde sevdiğiniz 3 özellik nedir?
-Merkezi bir yerde bilinen bir nikah dairesi düşünün, bu nikah dairesinde bir yılda ortalama kaç nikah kıyılıyordur ?
-Kendinizce gördüğünüz zayıf yönler nelerdir?
-Bir bayan olarak üretimde çalışmak sizi zorlar mı ?

Bir önceki yazımız olan Koton Mülakat Soruları başlıklı makalemizde Koton Mülakat, Koton Mülakat Soruları ve mülakat hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Bosch Mülakat Soruları Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.