Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Bim Mülakat Soruları

Bim Mülakat Soruları

Bim İnsan Kaynakları Mülakat Soruları

Merhaba değerli okurlarımız 1995 senesinde kurulan Bim marketleri bugün ülkemizin her bir yanında binlerce şube sahibidir. Amaç en uygun ücrete en kaliteli ürünü müşteriye ulaştırmaktır.

Artık yalnızca yurt içi değil ülke dışına da açılmaya başlayan Bim şuan da Fas’a operasyonlarını hızla sürdürmektedir.

Bünyesinde ise sürekli olarak tam ve yarı zamanlı çalışanlara ihtiyaç duymaktadır. Bilhassa öğrenci iken yarı zamanlı olarak tercih edebilirsiniz. Fakat ister tam zamanlı ister yarı zamanlı olun önce kesinlikle mülakata girmeniz gerekecektir. Mülakatlar için ise sizlere kolaylık olması açısından bir makale hazırladık.

Bim Mülakat Soruları:

  • İkna kabiliyetin ne seviyededir?
  • Part time mı yoksa full time mı çalışmak istersiniz?
  • BİM’i ne zamandır biliyorsunuz?
  • Bizde kariyer mağazadan başlar. Siz de oradan başlar mısınız?
  • Esnek çalışma koşullarına nasıl bakıyorsunuz?

 

Bir önceki yazımız olan Bp Mülakat Soruları başlıklı makalemizde bp mülakat, BP mülakat soru ve cevapları ve BP mülakat soruları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Bim Mülakat Soruları Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.