Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Aras Kargo Mülakat Soruları

Aras Kargo Mülakat Soruları

Aras Kargo İnsan Kaynakları Mülakat Soruları

Merhaba değerli okurlarımız 1979 senesinde küçük bir şirket olarak kurulan Aras kargo şirketi günümüzde 13 bölge müdürlüğü, 28 transfer merkezi, 844 şube, 3000 araçlık dev filosu ve 9 bin kişilik profesyonel kadrosuyla, her ay 12 milyon kişi , kurum ve kuruluşa hizmet vermektedir.

Daha ilerisi için amaçları ise Mutluluğa adanmış gücümüz ve hizmetlerimizle fark yaratarak, sektörde ilk tercih edilen marka olmak olarak tanımlamaktadır Aras kargo.

Aras kargo içerisinde deneyimli elemanlara yer olduğu kadar yeni mezunlara da öncelik vermektedir. Eğer Aras kargoda çalışmayı düşünüyorsanız işe alım süreç ile ilgili biraz bilgiye ihtiyacınız olabilir . Öncelikle işe alım sürecinde her zaman fırsat eşitliğinden yana olmuşlardır. Kariyer sitelerinde verdikleri duyurular akabinde gelen özgeçmişler incelenir ve uygun adaylar görüşmeye çağırılır.

Mülakat Soruları

Mülakat süreci çok zorlu bir süreç olmamaktadır. Genel olarak alınacak olan pozisyonlara göre mülakata uygulansa da çoğunlukla birebir görüşme tercih edilmektedir. Burada da ilk görüşme insan kaynakları ile yapılmakta eğer uygun görülürse ikinci mülakat departman müdürü ile yapılmaktadır. Burada da karşınıza gelebilecek sorular şu şekildedir.

  • Neden şirketimizi tercih ettiniz?
  • Maaş beklentiniz nedir?
  • sizi tanıyalım, neden insan kaynakları? Neden biz?  şirket hakkındaki bilgilerin, insan ilişkilerindeki başarın nelerdir?
  • İç denetim deyince aklınıza ne geliyor? Neden iç denetim bölümünü seçtiniz?

Aras Kargo İş Başvurusu için Tıklayınız

resmin alt tagı

Aras Kargo Mülakat Soruları Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.