Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Aksigorta Mülakat Soruları

Aksigorta Mülakat Soruları

Aksigorta İnsan Kaynakları Mülakat Soruları

Merhaba değerli okurlarımız 1960 senesinde kurulan Aksigorta şirketi bugün 1 .900’den fazla bağımsız acente, 961 Akbank şubesi, 63 broker, 3.600 anlaşmalı kurum ile hizmet vermektedir. Türk ve yabancı şirket ortaklığı ile kurulmuştur.

Araç sigortaları, konut sigortaları, işyeri sigortaları, sağlık sigortaları ve diğer farklı sigortalar yaptıkları sigorta çeşitlerinden bazılarıdır. Amaçları Sigortayı kolay , yalın ve ulaşılabilir hale getirmek.

Aksigorta kariyer konusunda da deneyimli adaylara olduğu kadar yeni mezunlara da açıktır. İşe alım sürecinde adayların nitelikleri incelenir hangi departmana ek olarak uygunluk gösteriyor ise yönlendirmesi yapılır. Her yil her bir personel için performans incelenmesi yapılır, bu da her yılın nihayetinde çalışanın aylıklarının ayarlanmasını belirlenmesini olanağı sağlar .

Aksigorta mülakat soruları nelerdir?

Aksigorta mülakatlarında çok çeşitli mülakat teknikleri sırasıyla uygulanmaktadır. Kabiliyet ve dil sınavına giriyorsunuz bunların anında peşinden grup mülakatları oluyor burada çoğunlukla gruba bir vaka verilerek bunun analiz edilmesi isteniyor. Daha önce mülakata giren adaylardan edindiğimiz bilgilere göre zorlu bir süreç değil yani çok kolay değil sualler sormuyorlar bu aşamalarda.

  • İnsan kaynaklarından yetkililerde sizinle birebir mülakat yapıyorlar. Bu aşamada sorulabilecek sorular ise şu şekilde;
  • Zayıf ve güçlü yanlarınız nelerdir?
  • Şuanda ne kadar maaş alıyorsun ve bizim şirketimizden ne kadar maaş bekliyorsun?
  • AKsigortadan beklentileriniz nelerdir? Neden AKsigorta? AKsigortaya neler katabileceğinizi düşünüyorsunuz?
  • Sigorta konusunda kariyer beklentin nedir?

Aksigorta İş Başvurusu için Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Doğuş Grubu Mülakat Soruları başlıklı makalemizde Doğuş grubu mülakat soruları, Doğuş grubu mülakatı ve doğuş mülakat deneyimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Aksigorta Mülakat Soruları Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.