Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

THY Genel Uzman Memur Alımı 2015

THY Genel Uzman Memur Alımı 2015

THY Genel Uzman Memur Alımı 2015

THY GENEL UZMAN ALIMITürk Hava Yolları ülke genelinde yapacağı genel uzman alımı için çalışmalarını başlattı. Birçok kişinin alınacağı bu genel alımlarda birçok açık pozisyon bulunmaktadır. Özellikle 4 yıllık bölümlerden mezun olanların rahatlıkla yerleşebileceği bu alımlarda maaşlarda dolgun olacaktır.

THY genel uzman alımı ile ilgili detaylı bilgi verecek olursak birçok şart bulunmaktadır. Bunları yerine getirenler bu alımlara başvuruda bulunabilecekler.

ŞARTLAR

– Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
– En az 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin mezun olmak,
– Sicil kaydı bulunmamak,
– Erkekler için askerliğini yapmış ya da en az 1 yıl tecilli olmak,
– 1986 ve sonrasında doğmuş olmak,
– İngilizceden (YDS: 60, TOEFL: 70, IELTS: 5,5) yeteri kadar puan almış olmak gerekmektedir.

Yukarıdaki yazan şartları yerine getirecek olanlar aynı zamanda aşağıda yer alan bölümlerden de mezun olmak zorundadırlar.

– İşletme Fakültesi
– İktisat Fakültesi
– İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
– İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
– İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi
– Yönetim Bilimleri Fakültesi
– Siyasal Bilgiler Fakültesi

BAŞVURU

Yukarıdaki şartları taşıyan adayların, ilana internet üzerinden başvurmaları gerekmektedir. İnternet başvurusu dışında herhangi bir şekilde başvuru kabul edilmeyecektir.
İlan şartlarını sağlayan adaylar önce yazılı sınava, başarılı olanlar mülakata davet edilecektir. Sınavlarda başarılı olan adaylara mülakat aşamasında Türk Hava Yolları Genel Müdürlüğü (İstanbul) bünyesinde hangi departmanlar için değerlendirme yapılacağı bildirilecektir.
Mülakat öncesinde adayların yukarıda belirtilen şartlara uygunluğunu belgelemeleri istenecektir. Kriterlere uygun olmayan adaylar sürece devam edemeyecektir.”01.01.2014 tarihinden itibaren THY A.O. ilan süreçlerine katılan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.İlanın tam metni için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan 2015 Memur Alan Kurumlar listesi başlıklı makalemizde 2015 Güncel Memur ilan, 2015 kamu iş ilanları ve DPB 2015 Memur Alım İlanları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.