Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Sağlık Bakanlığı 4 Bin 920 Memur Alım İlanı 2015

Sağlık Bakanlığı 4 Bin 920 Memur Alım İlanı 2015

Sağlık Bakanlığı Memur Personel Alımı 2015

Merhaba değerli okurlarımız Sağlık Bakanlığı bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere Sağlık Bakanlığı 4 bin 920 kişilik alım yapacagını duyurdu. Sizde Sağlık Bakanlığı bünyesine dahil olabilmek için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine, özel bilgilere ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Başvuru:

YerleĢtirme sonuçlarının ÖSYM tarafından ilan edilmesini müteakip, adayların göreve başlamak üzere başvuruda bulunacakları tarihler, istenen belgeler ve diğer bilgiler Sağlık Bakanlığı taşra teşkilatı pozisyonlarına yerleşenler için http://yonetim.sb.gov.tr, Türkiye Halk Sağlığı Kurumu taşra teşkilatı pozisyonlarına yerleşenler için http://www.thsk.gov.tr ve Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu taşra teĢkilatı pozisyonlarına yerleşenler için http://www.tkhk.gov.tr internet sayfalarından ayrı ayrı duyurulacaktır.

İlanın tam metni için Tıklayınız..

Bir önceki yazımız olan Diyanet İşleri Başkanlığı 30 Kişi Alacak başlıklı makalemizde 2015 Kamuya Memur Personel Alımı, diyanet işleri başkanlığı ve Diyanet İşleri Başkanlığı 30 Memur Alıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.