Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Merkez Bankası 61 Adet Personel Alıyor 2016

Merkez Bankası 61 Adet Personel Alıyor 2016

Merkez Bankası  Personel Alımı 2016

Merhaba değerli okurlarımız.14 Aralıkta Merkez Bankası tarafından yapılan açıklamaa göre bünesindeki açık pozisonlar için personel alımı yapacagını internet sitesinden duyurdu. Yapılan ilanda çok sayıda Teknisyen alınacagı duyruldu. Başvuruda bulunmak isteyen adayların ilandaki mesleklerin ilgili bölümlerinden ezun olma şartı konulmuştur. Sınavı kazanan adaylar Mülakat sınavına tabi olduktan sonra 61 kişi alınacaktır. 2016 Ziraat Bankası Personel Alımı şartlarının başında ise KPSS den en az 60 puan almış olmak gereknektedir.

Açık Olan Kadrolar Şu Şekildedir:

–  İklimlendirme-Soğutma Teknolojisi, Yapı Tesisat Teknolojisi, Gaz ve Tesisatı Teknolojisi, Doğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi bölümlerinden mezun toplam 14 kişi mülata çağrılacaktır.
– Elektronik Teknolojisi bölümlerinden mezun toplamda 14 kişi mülakata çağrılacaktır.
– Basım ve Yayın Teknolojileri bölümünden mezun toplamda 18 kişi mülakata çağrılacaktır.
– Makine, Makine Resim ve Konstrüksiyon, Mekatronik, Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi bölümünden mezun 4 kişi mülakata çağrılacaktır.
– Elektrik bölümünden mezun 11 kişi mülakata çağrılacaktır.

İlanın Tam Metni İçin Buraya Tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Bay Güvenlik Görevlisi Alımı 2016 başlıklı makalemizde Banka Sınavları 2016, Garanti Bankası ve Garanti Bankası iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.