Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Jandarma Genel Komutanlığı Açıktan Memur Alımı 2016

Jandarma Genel Komutanlığı Açıktan Memur Alımı 2016

Jandarma Genel Komutanlığı Sivil Memur Alımı 2016

Merhaba değerli okurlarımız Jandarma genel komutanlığı bünyesinin memur ihtiyacını karşılamak üzere açıktan atama yolu ile Orta ögretim, Lise Ve Üniversite Mezunu Matbacı, Zabıt Katibi. Uzman, piskolog, tekniker, teknisyen ve kaloriferci  alınıyor. Sizde Jandarma genel komutanlığı bünyesine dahil olabilmek için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine, özel bilgilere ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

ADAYLAR SADECE BİR UNVANDA BAŞVURU YAPABİLECEKLERDİR.
a. Başvuru Tarihi: Başvurular, 04 ARALIK 2015 tarihinde saat 09.00’da başlayarak, 28 ARALIK 2015 tarihinde saat 17.00’da sona erecek şekilde, sadece www.jandarma.tsk.tr internet adresinden yapılacak olup, posta ile veya diğer şekillerde yapılacak başvurular kabul edilmeyecek ve bu başvurulara cevap verilmeyecektir. Adaylar sadece bir unvanda başvuru yapacaklardır.
b. Başvuru Yeri: Başvurular, Jandarma Genel Komutanlığının www.jandarma.tsk.tr internet adresinden, 04 ARALIK 2015 – 28 ARALIK 2015 tarihleri arasında sadece internet ortamında yapılacaktır.

Bir önceki yazımız olan Diyanet İşleri Başkanlığı 750 Personel Alıyor 2016 başlıklı makalemizde Diyanet İşleri Başkanlığı İmam Hatip Alımı 2016, Diyanet İşleri Başkanlığı Kuran Öğretmeni Alımı 2016 ve Diyanet İşleri Başkanlığı Vaiz Alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Jandarma Genel Komutanlığı Açıktan Memur Alımı 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.