Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

İş Bankası Memur Alımı 2016

İş Bankası Memur Alımı 2016

İş Bankası Memur Alımı 2016

İş Bankası bünyesinde boş kadrolarda görev yapacak İstanbul Memur Alım Sınavı  yapacağını duyurusu yayınlandı. İstanbul anadolu yakasında istihdam edilmek üzere Memur alım sınavı yapacağını duyurdu. İş Bankası Çağrı merkezinde görevlendirilmek için Memur Alım Sınavı yapacaktır. Sınavı 19 şubat 2016 tarihinde yapacak olan İş bankası, Başvuruları insan kaynakları sayfası üzerinden yapmaktadır.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar sayfanın altında bulunan bağlantıyı tıklayarak. Başvuru sayfası açıldıktan sonra Başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Başvurusu kabul edilen adaylar sınava davet edilecektir. Peki sınav başvuru şartları nelerdir nasıl başvurulur işte detaylar..

» 19 Şubat 1986 ve sonrası doğumlu,
» İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,
» Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, muaf veya Mayıs 2017 celp dönemine kadar tecilli,
» Bankamızın daha önce düzenlediği Memur, Operasyon Elemanı, Operasyon Destek Elemanı ve Çağrı Merkezi sınavlarından herhangi birinin mülakat ve değerlendirme merkezi aşamasında başarısız sayılmamış,
» Kamu haklarından yoksun olmayan,
» Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olan,
» Herhangi bir zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımayan,
» Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olan,
» 7 gün 24 saat vardiya düzeninde görev alabilecek,
» Bankacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen,
» Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı,

İlanın Detayları için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Bay Güvenlik Görevlisi Alımı 2016 başlıklı makalemizde Banka Sınavları 2016, Garanti Bankası ve Garanti Bankası iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.