Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

İçişleri Bakanlığı 30 Adet Avukat Alıyor

İçişleri Bakanlığı 30 Adet Avukat Alıyor

İçişleri Bakanlığı Avukat Alımı

Merhaba değerli okurlarımız İçişleri Bakanlığı bünyesinin avukat ihtiyacını karşılamak üzere Farklı illerde 30 Adet avukat alıyor. Sizde İçişleri Bakanlığı bünyesine dahil olabilmek için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine, özel bilgilere ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

GİRİŞ SINAVINA BAŞVURU ŞARTLARI
1-657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinde belirtilen genel şartları taşımak,
2-Hukuk fakültelerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak,
3-ÖSYM tarafından 05-06 Temmuz 2014 tarihlerinde yapılan “Kamu Personel Seçme Sınavı (B) Grubu KPSSP3” puan türünden en az 70 ve üzerinde KPSS puanı almış olmak kaydıyla başvuruda bulunanlardan en yüksek puanlı 150 kişi içerisinde bulunmak (150 nci aday ile aynı puana sahip diğer adaylar da giriş (sözlü) sınavına alınacaktır.),
4- Son başvuru tarihi itibariyle avukatlık ruhsatına sahip olmak.

İlanın Tam Metni :

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?d36ed6ef-13ac-4615-8098-8317a98c0fb0

Bir önceki yazımız olan Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Memur Alım İlanı 2015 başlıklı makalemizde 2016 KPSS Memur Alım İlanları, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Memur Alımları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

İçişleri Bakanlığı 30 Adet Avukat Alıyor Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.