Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Hava Kuvvetleri Komutanlığı Sivil Memur Alıyor 2016

Hava Kuvvetleri Komutanlığı Sivil Memur Alıyor 2016

Hava Kuvvetleri Komutanlığı Sivil Memur Alımı

Merhaba değerli okurlarımız. Hava Kuvvetleri Komutanlığı sivil memur alımı yapacaktır. Hava Kuvvetleri Komutanlığı bünyesindeki açık pozisyonlar için toplamda 19 adet Sivil Memur alımı yapacaktır. Sizde Hava Kuvvetleri Komutanlığın’da sivil memur olarak çalışmak istiyorsanız ve  iş başvurusunda bulunmak için detayları inceleyebilirsiniz.

Hava Kuvvetleri Komutanlığı 25 Aralık 2015 tarihli yaptıgı duyuruya göre bünyesinin sivil memur ihtiyacını tamamlamak adına bünyesindeki boş pozisyonları doldurmak için toplamda 19 adet Sivil Memur alıyor. Alınacak olan memur adaylarından aranan şartlar ve başvuru bilgileri şöyledir:

GENEL ŞARTLAR:

– Kamu haklarından mahrum bulunmayan adaylar,

– T.C. Vatandaşı olan adaylar,

– Askerliğini tamamlamış veya askerlik ile ilgisi bulunmayan adaylar,

– Yapılacak olan güvenlik soruşturmasından olmulu sonuç verecek olan adaylar,

– Başvuru tarihi itibari ile 18 yaşını doldurmuş olan adaylar,

– Herhangi bir kurum veya kamu kurumunda hala çalışıyor olmayan adaylar,

– Seçim ve mülakat aşamalarını asıl ve yedek olarak kazanan adayların sevk edilecekleri Asker Hastanelerinden veya Asker Hastanelerinin Geçici Sağlık Kurullarından “Sivil Memur Olur.” kararlı rapor almış olmak,

– 2014 yılında ÖSYM tarafından düzenlenen Kamu Personeli Seçme Sınavından, Ortaöğretim Mezunları için KPSSP94, Önlisans Mezunları için KPSSP93 ve Lisans Mezunları için KPSSP3 puan türünden ve ingilizce öğretmenliği için 2015 KPSSP121 pua türüne sahip olan adaylar,

– İlan edilen unvanların öğrenim şartı için, son mezun olunan okul itibarıyla öğrenim şartını taşımak (Öğrenimlerini yurt dışında bitirenlerin diplomaları yurt içinde denkliği Yüksek Öğretim Kurulu (YÖK)’nca onaylandığını gösteren “Denklik Belgesi”ne sahip olmak),

– Adaylarda aranacak nitelikler 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununda yer alan genel ve özel şartların yanı sıra Hv.K.Klığının kadro ihtiyaçları esas alınarak belirlenmiştir.

İlanın Tam Metni İçin Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Orman Ve Su İşleri 5 Adet Memur Alımı 2016 başlıklı makalemizde avukat alımı, memur alımı ve Memur Alımları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Hava Kuvvetleri Komutanlığı Sivil Memur Alıyor 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.