Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Halk Sağlığı Kurumu Memur Alımı 2016

Halk Sağlığı Kurumu Memur Alımı 2016

Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Memur Alım İlanı 2016

Türkiye Halk Sağlığı Kurumu memur alımı için bir duyuru yayınladı. Türkiye Halk Sağlığı Kurumu bünyesinin çalışan eksiklerini gidermek için memur alımı yapacağını duyurdu. Sizde Türkiye Halk Sağlığı Kurumu bünyesinde memur olarak çalışmak istiyorsanız haberimizi inceleyip bu ilana başvuru yapabilirsiniz.

Türkiye Halk Sağlığı Kurumu verdiği ilanda bğnyesinde boş olan danışman pozisyonu için danışmanlar alınacaktır. İlan başvuru tarihi olarak 5 şubat ile 22 şubat mesai bitimine kadar sürecektir. Türkiye Halk Sağlığı Kurumu alacağı danışmanlar için bazı şartlar belirlemiştir bu şartları taşıyan tüm adaylar başvuru yapabilirler. Başvuru şartları şu şekilde verilmiştir.

Aranılan Nitelikler:
•Yazılım geliştirme konularında en az 3 yıllık deneyimi olan adaylar,
•Üniversitelerin en az 4 yıllık bölümlerinden mezun olmak; (Bilgisayar Bilimleri veya Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak tercih sebebidir. )
•İyi derecede İngilizce bilmek tercih sebebidir.
•Microsoft .Net – C#/ MS Reporting Services, J2EE – JAVA ve Oracle Forms/Reports, Builder – PL/SQL platformlarında kurumsal yazılım  geliştirmiş olan adaylar,
•Yazılım mimarisi geliştirme, veritabanı tasarımı, uçtan uca uygulama geliştirme ve uygulamaya alma konusunda deneyimli olmak, tercihen kullanıcı eğitimleri vermiş olmak,
•Güncel (MsSQL, Oracle) veritabanları üzerinde uygulama geliştirmiş ve ilişkisel veritabanı mantığına hakim olmak, en az 5 yıllık deneyim.
•Geniş Ölçekli Web tabanlı (çok katmanlı) uygulama geliştirmiş ve , Windows Servisleri konusunda deneyimli olmak,
•Team Foundation Server üzerinde proje geliştirmiş olmak,
•Mobil teknolojileri kullanmış olmak

İlanın tame metni için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Memur Personel Alım İlanları 2016 başlıklı makalemizde Eleman Alımı 2016, İşçi Alımı 2016 ve memur alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.