Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Gençlik ve Spor Bakanlığı 50 Adet Memur Alıyor 2016

Gençlik ve Spor Bakanlığı 50 Adet Memur Alıyor 2016

Gençlik ve Spor Bakanlığı 50 Adet Memur Alıyor 2016

Gençlik ve Spor Bakanlığı 31 Aralıkta yayınladıgı ilanda memur alımı yapacagını açıkladı.  Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinin çalışan ihtiyaçlarını gidermek için memur alımı yapacagını ilan etti. Sizde bu ilana iş başvurusu yapmak için haberimizin detaylarını inceleyelim.

Gençlik ve Spor Bakanlığı merkez teşkilatında görevlendirilmek üzere 50 adet memur alımı yapacaktır. Farklı pozisyonlar için alım yapılacak memurların KPSS sınavın’dan en az 70 puan almış olmaları gerekmektedir. Alım yapılacak Memur’ların üniversite mezunu olma şartı konmuştur.

GENEL ŞARTLAR:

– Henüz 35 Yaşını Doldurmamış olan adaylar,

–  Üniversitelerin en az dört yıllık eğitim veren ve yukarıda belirtilen öğrenim dallarından veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurtiçindeki veya yurtdışındaki öğretim kurumlarından mezun olmak,

– ÖSYM tarafından 5-6 Temmuz 2014 ve 4-5 Temmuz 2015 tarihlerinde yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavlarında, yukarıda, fakülte veya bölümlere göre belirlenen puan türlerinden yetmiş taban puanı almak kaydıyla başvuruda bulunanların en yüksek puana göre sıralanması neticesinde, her grup için ayrı ayrı olmak üzere alınacak Gençlik ve Spor Uzman Yardımcısı sayısının yirmi katı aday arasında bulunmak (son sıradaki adayla aynı puana sahip adaylar da Yarışma Sınavına çağırılacaktır),

– 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesinde yer alan şartları taşıyan adaylar,

İlanın Tam Metni :

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?d1f7b61b-c492-4cd7-b81a-731adf0e3771

 

Bir önceki yazımız olan Emniyet Genel Müdürlüğü 30 Adet Memur Alıyor 2016 başlıklı makalemizde Emniyet Genel Müdürlüğü memur alımı, İş İlanlarım ve işbilgisi hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. Sinan dedi ki:

    Askeriyede bakım onarım calisirim

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.