Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Emniyet Genel Müdürlüğü 30 Adet Memur Alıyor 2016

Emniyet Genel Müdürlüğü 30 Adet Memur Alıyor 2016

Emniyet Genel Müdürlüğü Memur Alımı

Merhaba değerli okurlarımız. Devlet Memurları Kanunu kapsamında Emniyet genel müdürlüğde görevlendirilmek üzere sözleşmeli çalışmak üzere Memur Alımı yapılacaktır. Sınav komisyonu tarafından yazılı ve sözlü sınav ile 30 Adet Memur Alımı yapılacak.

Başvuru yapacak adayların KPSS-2014  sınavından P3-70 puan almış olmaları gerekmektedir. Başvuru yapacak adaylarda aranan şartlar…

ADAYLARDA ARANACAK ŞARTLAR
Başvuruda bulunacak adayların Emniyet Teşkilatında Emniyet Hizmetleri Sınıfı Dışında Görevli Kadrolu ve Sözleşmeli Personel Yönetmeliği çerçevesinde belirlenen aşağıdaki şartları taşımaları gerekmektedir:
a. Türk Vatandaşı olmak,
b. Yapılacak sınavın son başvuru günü olan 29 Ocak 2016 tarihinde 18 yaşını tamamlamış (29 Ocak 1998 tarihi ve öncesi doğumlu olmak) ve 35 yaşını tamamlamamış olmak, (29 Ocak 1981 sonrası doğumlu olanlar).
c. Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
d. Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya
kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.
e. Askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş olmak, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş ya da yedek sınıfa geçirilmiş olmak, (Yapılacak sınavlar sonucu başarılı olan ve Emniyet Teşkilatına atanmaya hak kazanan adaylardan istenilecek)
f. Atanmak istediği unvanla ilgili olarak EK-1’de belirtilen öğrenim şartı ve diğer nitelikleri taşımak.
g. Sağlık Yönetmeliğinde belirtilen sağlık şartlarını taşımak, (Yapılacak sınavlar sonucu başarılı olan ve Emniyet Teşkilatına atanmaya hak kazanan adaylardan istenilecek)
h. Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonuçları olumlu olmak, (Yapılacak sınavlar sonucu başarılı olan ve Emniyet Teşkilatına atanmaya hak kazanan adaylardan istenilecek)

İlanın Tam Metni:

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?dc6a38e9-8e3e-4b51-9c60-724c3f353409

Bir önceki yazımız olan Hava Kuvvetleri Komutanlığı Sivil Memur Alıyor 2016 başlıklı makalemizde Hava Kuvvetleri Komutanlığı, hava kuvvetleri komutanlığı sivil memur alımı 2016 ve memur alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Emniyet Genel Müdürlüğü 30 Adet Memur Alıyor 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.