Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Ekonomi Bakanlığı Memur Alımı 2015

Ekonomi Bakanlığı Memur Alımı 2015

Ekonomi Bakanlığı Personel Alımı 2015

Merhaba Değerli Ziyaretçilerimiz Dış Ticaret Uzmanları, Ekonomi Bakanlığı tarafından yürütülen hizmetlerde sorumluluk alan kariyer memurlarıdır. Dış Ticaret Uzmanları, hizmetin gereği olarak Ekonomi Bakanlığı Merkez ve Yurt Dışı Teşkilatı kadrolarında görev yaparlar. Bu kapsamda, Genel İdare Hizmetleri sınıfından 8 inci ve 9 uncu derece kadrolara atanmak üzere, giriş sınavı ile aşağıda belirtilen alanlarda ve sayılarda Dış Ticaret Uzman Yardımcısı alınacaktır.

ŞARTLAR

– 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinde sayılan genel şartları taşımak,
– Yukarıda belirtilen bölümlerden mezun olmak,
– 35 yaşını dolurmamış olmak,
– 5-6 Temmuz 2014 veya 4-5 Temmuz 2015 KPSS girmiş olmak ve kılavuzda belirtilen her birim için ayrı olan puanları almış olmak,
– YDS’ye girmiş ve en az C almış olmak,
– Vakıflar Bankası Ekonomi Bakanlığı Bürosu (Şube Kodu: 709), TR590001500158007285014324 nolu TL hesabına sınav ücreti olarak 75 TL yatırmak ilk aranan şartlar arasında yer almaktadır.

İlanın Detayları İçin Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Hakkari Üniversitesi Memur Alımı 2015 başlıklı makalemizde 2015 iç denetçi alımı, 2015 Personel Alımı ve Denetçi Alımı 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.