Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Diyanet yurt dışı için personel sınavı başvurusu

Diyanet yurt dışı için personel sınavı başvurusu

Diyanet İşleri Başkanlığı yurt dışındaki teşkilatlarında görevlendirmek üzere personel göndereceğini açıkladı. Diyanet mensubu 40 personel yurt dışı teşkilatlarında görev almak üzere başvuru yapabilecek. Diyanet yurtdışına gönderceği adaylarda aranan kriterleri, başvuru şartlarını ve başvuru sürecini açıklayan bir ilan yayınladı. Diyanet, yurt dışı kadroları için Müşavirlik/Ataşelik/Koordinatörlük pozisyonlarına göndereceği adayları sınav ile belirleyecek. Diyanet yurt dışı görev talebi sınavı için başvurular başladı.

Yurt Dışı Teşkilatı Kadrolarına Sürekli Görevle Atanacak Müşavirlik/Ataşelik/Koordinatörlük Sınavı

Diyanet yurt dışına 40 personel gönderecek

Başkanlığımız yurt dışı teşkilatında halen münhal bulunan, yurt dışı görev süresi dolacak personelden boşalacak olan ve yeni ihdas edilen Din Hizmetleri Müşavirliği/ Din Hizmetleri Ataşeliği/ Din Hizmetleri Koordinatörlüğü kadrolarına atanacak personelin seçimi amacıyla sınav tertipliyor. Kurumda vaizlik, müdürlük, uzmanlık, diyanet işleri uzmanlığı, din işleri yüksek kurulu uzmanlığı ve üstü görevlerde veya ilahiyat fakültelerinde öğretim üyesi olarak en az 3 (üç) yıl çalışmış olan adaylar ilana başvuru yapabilir.

DUYURU

(Yurtdışı Din Hizmetleri Müşavirlik/Ataşelik/ Koordinatörlük Sınavı)

Başkanlığımız yurt dışı teşkilatında halen münhal bulunan, yurt dışı görev süresi dolacak personelden boşalacak olan ve yeni ihdas edilen Din Hizmetleri Müşavirliği/ Din Hizmetleri Ataşeliği/ Din Hizmetleri Koordinatörlüğü kadrolarına atanacak personelin seçimi amacıyla sınav yapılacaktır.

Başvuru şartlarını taşıyan adaylar 15/06/2015 – 03/07/2015 tarihleri arasında mesai bitimine kadar istenilen belgelerle birlikte kuruma başvuracaklardır.

Yurtdışı Din Hizmetleri Müşavirlik/Ataşelik/ Koordinatörlük Sınavı başvurusu için Tıklayınız!

Bir önceki yazımız olan 2015-1 Memur Kadroları başlıklı makalemizde 2015 Memur Kadrolar, Memur ve Memur Alımı 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.