Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Diyanet İşleri Başkanlığı Görevde Yükselme Sınavı 2016

Diyanet İşleri Başkanlığı Görevde Yükselme Sınavı 2016

Diyanet İşleri Başkanlığı 2016 Yılı Görevde Yükselme Sınavı

Diyanet İşleri Başkanlığı bünyesinde çalışan personeller için görevde yükselme sınavı yapacak.Diyanet İşleri Başkanlığıtarafından yapılacak olan görevde yükselme sınavı sayesinde 433 kişi yen görevlerini alacaklar. Peki Diyanet İşleri Başkanlığı hangi personellerde görevde yükselme sınavı yapacak detaylar….

Diyanet İşleri Başkanlığı kendi bünyesinde görev yapmakta olan ve görevde yükselme bekleyen tüm personelleri için sınav yapacağını duyurdu. Belirlenen kadrolarda sınav girerek görevlerinde bir üst makama çıkablecekler. Şimdi hangi kodrolarda görevde yüselme sınavı yapılacak birlikte inceleyelim.

Görevde Yükselme Kadroları:

– Şube Müdürü: 28 adet,
– Din Hizmetleri Uzmanı: 135,
– Eğitim Uzmanı: 35 adet,
– Şef: 235 adet,

BAŞVURULAR:

Başvuru yapmak isteyen diyanet işleri çalışanları 11 ocak tarihi ile 20 ocak arasında başvurularını yapmaları gerekmektedir. Bu sınav hakkında daha fazla bilgi almak için alt kısımda verilmiş olan bağlantıyı kullanarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Görevde Yükselme ilanının tam metnini incelemek için buraya tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Gençlik ve Spor Bakanlığı 50 Adet Memur Alıyor 2016 başlıklı makalemizde 50 memur, Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Gençlik ve Spor Bakanlığı İş Duyuruları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Diyanet İşleri Başkanlığı Görevde Yükselme Sınavı 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.