Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Memur Alım İlanı 2016

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Memur Alım İlanı 2016

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Memur Alımı 2016

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı memur alacağını duyurdu. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı çalışan ihtiyaçları doğrultusunda yurtdışın da görevlendirilmek üzere memur alımı yapıyor.  Sizlerde Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığın da Memur olarak çalışmak istiyorsanız haberimizin devamını okuyunuz..

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı 12 Şubat 2016 tarihinde devlet personel başkanlığı aracılığı ile verdiği ilanda 3 kişilik yurt dışında görevlendirlmek üzere memur alımı yapacak. Amerika, Almanya ve Los Angeles ta görevlendirilecek memur lar alacaktır. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı alım yapacağı memur kadroları için bir sınav yapacak sınavdan başarılı olanlar kadroya alınacak. Sınav için belirlenen şartlar şu şekildedir.

GENEL ŞARTLAR:

♦ İngilizce veya Almanca iyi derecede bilen adaylar,
♦ 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesinde yer alan şartları taşıyanlar,
♦ Aylıkları kesme veya daha ağır bir disiplin cezası bulunmayan adaylar,
♦ Mesleki yeterlilik sınavından başarılı olan adaylar,
♦ En az 4 yıllık Yüksek öğretim mezunu olan adaylar,
♦ Kamuda en az 3 (üç) yıl görev yapmış veya kendi mesleki alanında doktor unvanını almış olmak,

İlan hakkında daha fazla detay ve ilanın tam metni için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Halk Sağlığı Kurumu Memur Alımı 2016 başlıklı makalemizde Denetçi Yardımcısı Alımı, Denetçi Yardımcısı alımı 2016 ve Halk Sağlığı Kurumu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Memur Alım İlanı 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

  1. Engin dedi ki:

    Klasik Avangart modern koltuk ustasıyim ülke farketmez

    1. Engin dedi ki:

      Pasaport mevcut

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.