Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

AFAD 25 Uzman Yardımcısı Alımı 2016

AFAD 25 Uzman Yardımcısı Alımı 2016

AFAD, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Memur Alımı 2016

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı AFAD, vermiş olduğu ilanda memur alımı yapacağını duyurmuştur. Afad bünyesinin personel ihtiyaçlarını gidermek üzere Farklı alanlarda 25 adet uzman yardımcısı alacaktır. Alım yapılacak personeller Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığında Memur statüsünde çalıştırılacaklardır. Alım yapılacak Uzman yardımcıları için genel ve özel şartlar belirleyen Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı başvuruda bulunmak isteyen adaylar 14 ile 25 Mart tarihleri arasında başvuru yapabilecekler.

SINAV BAŞVURU ŞEKLİ VE YERİ:
⇒ Başvurular; 14-25 Mart 2016 tarihleri arasında Başkanlığımız (www.afad, şov tr) adresli internet sitesinde yer alan “Alet ve Acil Durum Yönetimi Uzman Yardımcılığı İş Talep Formu” doldurularak yapılacaktır.
⇒ Başvurular, 14 Mart 2016 tarihi saat 09.00’da başlayıp 25 Mart 2016 tarihi saat 18.00’de sona edecektir.
⇒ İş Talep Formunun doldurulması ve iletilmesine ilişldn açıklamalar internet sayfasında yer alacakfir.
⇒ Müracaatlar; elektronik ortamdaki iş talep formu ile yapılacağından bizzat veya posta vb. şekilde yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecektir.
⇒ Sistemde iş talep formunu doldurup çıktısını aldıktan sonra hatalı giriş yaptığını fark eden adaylar; başvuru esnasında belirtmiş oldukları elektronik posta adresine gönderilen kullanıcı adı ve şifresi ile http://www.afad.gov.tr/sinav/SinavBasvuruFormuGiris.aspx internet adresinden giriş yaparak 25 Mart 2016 tarihi saat 18.00’a kadar düzeltme yapabileceklerdir.

Ankara’da yapılacak olan giriş sınavı ile aşağıda belirtilen alanlarda ve sayılarda personel alınacaktır.

ALAN ADET
Bilgisayar Mühendisliği 2
Elektrik-Elektronik Mühendisliği 2
Endüstri Mühendisliği 3
Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği 2
Harita Mühendisliği 1
Hukuk 1
İstatistik 4
İşletme, İktisat, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Kamu Yönetimi, Çalışma Ekonomisi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Uluslararası İlişkiler, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler 7
Maliye 3
Toplam 25

Başvuru klavuzuna ulaşmak için buraya tıklayın.

Kaynak:

https://www.afad.gov.tr/tr/HaberDetay.aspx?ID=11&IcerikID=4815 

Bir önceki yazımız olan Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Memur Alım İlanı 2016 başlıklı makalemizde Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Personel Alımı ve Memur Alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.